Народний клуб ВЕРЕС

Акції народного клубу Верес повернулись на Українську Біржу та у додаток Bond UA!

Акції народного клубу Верес повернулись на Українську Біржу та у додаток Bond UA!

Червоно-чорний – кольори прапора ОУН під керівництвом легендарного Степана Бандери, котрий виборював нашу незалежність на початку двадцятого сторіччя, як і ми сьогодні, у сторіччі двадцять першому, виборюємо її від зазіхань російської окупації та старих радянських догм світового устрою.

Червоно-чорний - це кольори першого сучасного ІРО на українській фондовій біржі ПФТС - кольори футбольного клубу Верес, який представляє місто Рівне. Так, саме з квітня по вересень 2021 було проведено перше первинне розміщення акцій червоно-чорних. 

В історії сучасного фондового ринку України, як і в історії українського футболу – це була революційна, безпрецедентна подія. З того часу, акції стали доступні на Українській біржі усім охочим інвесторам, а футбольний клуб Верес трансформувався у: Публічне акціонерне товариство Рівненський народний клуб Верес (ПАТ РНК Верес). Та незважаючи на війну в нашій країні, футболісти клубу продовжують виборювати перемоги на спортивному фронті, як і багато їх українських колег по спорту.

Чому ж саме акції даного українського емітента можна додати у свої інвестиційні портфелі:

1. Це інвестиція у розвиток здорового, спортивного майбутнього нашої нації. І саме ви, як акціонер даного емітента можете безпосередньо приймати в ній участь через загальні збори акціонерів. Адже ПАТ РНК Верес - це і розбудова спортивної інфраструктури, починаючи від тренувальних дитячих майданчиків, закінчуючи власним сучасним стадіоном на 18 000 вболівальників. Це не просто стандартний футбольний клуб – це сучасне підприємство з європейськими цінностями ведення бізнесу та відношенням до своїх акціонерів, це філософія здорового способу життя, і національна єдність на футбольних матчах.

2. Про інвестиційну привабливість акцій ПАТ РНК Верес (біржовий тіккер: VERES) свідчить той факт, що після проведеного ІРО по ціні розміщення 100 грн. за акцію, за три місяці ціна зросла на понад 70% та закрила 2021 рік на відмітці 173 грн./акція. Після перезапуску українського фондового ринку в режимі військового стану, акції котуються на рівні 151 грн. (станом на 12.09.22). Ліквідність підтримується маркет-мейкером, тобто акції по ринковій ціні можна, без проблем, купити/продати у продовж біржової сесії. 

Щодо фінансово-економічних показників, то зараз жоден український емітент не дасть реальної картини свого стану справ та перспектив бізнесу, бо в гру вступив доволі вагомий показник – війна, котрий не прорахуєш ніяк. Тому купівля акцій ПАТ РНК Верес радше треба розглядати, як інвестиція у тимчасово збитковий високоякісний спортивний стартап: з прозорою структурою управління, якісним топ-менеджементом, котрий хоче зробити даний бізнес прибутковим, високо мотивованою футбольною командою та відносно спокійним, під час війни, регіоном (Рівненська область) базування клубу та його тренувальної інфраструктури, що дає йому неодмінну перевагу перед іншими українськими футбольними клубами.

В найближчій перспективі Верес може заробити кошти від трансляції футбольних матчів.

Новини