Народний клуб ВЕРЕС

Антон НАЗАРУК: "Наголошуємо на необхідності включення підігріву поля стадіону Авангард"

Генеральний директор народного клубу Антон Назарук прокоментував останні новини, пов’язані зі станом полів та їх підготовкою до заключного домашнього матчу 2021 року:

- Справді ми зіштовхнулися зі стрімким погіршенням погодних умов, що в короткий період вимагає мобілізації додаткових ресурсів. Наше тренувальне поле занесене снігом, який випав буквально до тренування в п’ятницю, і у нас не було змоги оперативно почистити його до початку тренування без нанесення непоправної шкоди полю.

Наразі команда буде проводити підготовку на штучних полях, які є в доступності в Рівному, хоч і по розмірах вони не є стандартними, однак достатніми, аби провести тренування на цьому тижні.

Гостро стояло питання і поля стадіону Авангард в місті Луцьку. Справді, минула гра викликала багато емоцій. Тим не менше, варто зазначити, що попередній тиждень постійно була плюсова температура, заморозки були лише в ніч перед грою. Поле було жорстке, однак цілком придатне для гри в футбол, що і підтвердили офіційні особи матчу.

Ми стадіон орендуємо, тому підготовкою поля займається луцька сторона, яка краще знає особливості газону і запевняла нас в придатності поля для проведення гри.

Сьогодні ми наголошуємо на необхідності включення підігріву поля стадіону Авангард, така опція прописана в договорі з нашими волинськими партнерами. Вони підтвердили, що сьогодні підігрів буде включений. Зима в Україні - непростий період для футболу, враховуючи кліматичні особливості. Однак ми робимо все належне, аби гра відбулася на належному рівні з урахуванням всіх факторів.

Новини