Народний клуб ВЕРЕС

Артем ДАНИЛЮК: "Неприємно отримати таку травму на старті сезону. Але повинен це пережити"

Вже на 12-й хвилині контрольного матчу проти лебединського ЛНЗ захисник рівненського Вереса Артем Данилюк отримав ушкодження коліна і був замінений. Травма виявилася більш, ніж серйозною - у двадцятирічного футболіста діагностували розрив хрестоподібної зв'язки. Тепер без футболу він проведе щонайменше чотири місяці. Завтра у Львові Артема прооперують, а сьогодні він розповів про свій стан інформаційній службі народного клубу:

- Артеме, розкажи, як отримав травму?

- Ігровий епізод. На старті матчу сам пішов у підкат і виконав його невдало - нога пішла у бік. 

- Що кажуть лікарі?

- Сьогодні пройшов заключне передопераційне обстеження. Завтра вирушаю до Львова, де мене прооперують. Після МРТ мені поставили діагноз розрив передньої хрестоподібної зв'язки колінного суглобу і ушкодження бічної зв'язки. На відновлення, за прогнозами лікарів, знадобиться 3-4 місяці. Потому ще потрібно буде пройти процес реабілітації та набрати необхідну форму. Тому, найвірогідніше, повернуся до активних тренувань вже на зимових зборах. 

- Як в команді відреагували на твою травму?

- Юрій Миколайович наступного дня після ушкодження цікавився станом здоров'я. Клубний лікар тримає його в курсі. Всі хлопці також підтримали мене. Говорили, що таке трапляється, потрібно просто пережити це і повернутися ще сильнішим. Михайло Сергійчук навіть консультувався зі своїм лікарем щодо моєї травми, бо теж свого часу переживав схожу ситуацію. Вдячний йому. Дуже неприємно отримати таку травму на старті сезону. Але повинен це пережити. 

- Розкажи про враження від передсезонних зборів? Як тобі кадрове підсилення команди?

- Влітку команда суттєво підсилилася. Новачки добре себе зарекомендували на зборах. Мені сподобалося, як працює Дмитро Кльоц. 

- Яке враження від гри з Колосом?

- Хороші враження. Команда виглядала дуже добре. Вважаю, що ми точно не пастимемо задніх в УПЛ. Те ж можу сказати і про команду U19. Доволі непогано провели стартовий матч. Не вистачало зіграності, але для цього потрібен час. 

- На що, на твою думку, Верес здатен в УПЛ?

- Думаю, з такою грою ми здатні потрапити до першої шістки. 

Новини