Народний клуб ВЕРЕС

Артем КИЧАК: "Готовий до боротьби за місце в основному складі"

Новачок рівненського Вереса, тридцятидворічний голкіпер Артем Кичак, розповів інформаційній службі народного клубу про своє рішення приєднатися до червоно-чорної родини та очікування від майбутнього сезону.

- Чому погодився на пропозицію продовжити кар'єру у Вересі?

- Був конкретний інтерес до мене з боку Вереса. Особисто спілкувався з головним тренером Юрієм Віртом. Лише після цієї розмови прийняв рішення про продовження кар'єри саме у Вересі.

- Що знаєш про цей клуб?

- Про Верес знають усі. Знаю, що команду палко підтримує усе Рівне. Знаю, що прихильники червоно-чорних є і в інших містах України. Верес - серйозний клуб із серйозними амбіціями та завданнями. Команда впевнено пройшла Першу лігу. Помітний постійних ріст і рух вперед. Тут стежать за трендами та інноваціями. Мені цікаво попрацювати у Вересі, долучитися до цієї історії і бути корисним цій команді.

- Чи очікуєш на серйозну конкуренцію за місце у старті?

- Конкуренції ніколи не боявся. Вважаю, що конкуренція - це дуже добре. Вона допомагає рости і прогресувати. А відсутність конкуренції - це відсутність професійного росту. Тому, я лише за здорову конкуренцію. Готовий до боротьби за місце у стартовому складі.

- Які задачі ставиш на сезон перед собою?

- Перед собою ставлю лише максимальні задачі. Хочу допомогти клубу і команді досягти поставлених цілей. Вважаю, що в мене є для цього необхідний досвід і докладу максимум зусиль.

Новини