Народний клуб ВЕРЕС

Автомобіль-трансформер завітає до Рівного

Через кілька днів, після першого матчу збірної України на Євро-2020, величезна фура-трансформер в рамках унікального кіберспортивного проекту “Кібертрак” від компаній Parimatch, VIVO, HyperX, Uklon та за підтримки федерації кіберспорту UESF завітає у місто Рівне. 15 червня усі бажаючі можуть стати частиною цього проекту на парковці торгівельно-розважального центру Екватор за адресою вул. Макарова, 23 за сприяння народного клубу Верес.

Саме там, починаючи з 15:00 відбудуться фінали кіберспортивних змагань з CS:GO та Dota 2. Аби зіграти у фіналі на головному стадіоні України, потрібно пройти кваліфікацію від Федерації Кіберспорту України UESF, участь в якій може взяти будь-хто охочий. Реєструйся на турнір з CS:GO або Dota2. Але і це не все - лаунж-зона PlayStation, настільний теніс, фотозона та багато подарунків від Parimatch, VIVO, HyperX та Uklon. І звісно спільний перегляд матчу між збірними Угорщини та Португалії, який розпочнеться о 19:00.

Одразу наступного дня “Кібертрак” відправляється містами України за маршрутом Львів, Івано-Франківськ, Одеса, Миколаїв, Запоріжжя, Дніпро, Харків, Полтава та Черкаси. Тур триватиме з 13 червня по 7 липня. Зустрічай свято у центрі свого міста, проводь весело час та поєднуй емоції Євро-2020 і кіберспорту разом з Parimatch, кіберспортивним букмекером №1!

Новини