Народний клуб ВЕРЕС

Безпрограшна серія юнацької команди народного клубу обірвалася у Дублянах

Двоматчева безпрограшна серія юнацької команди народного клубу обірвалася сьогодні у Дублянах. У матчі восьмого туру чемпіонату VBet ліги U19 Верес поступився одноліткам зі Львова.

Львів U19 - Верес U19 - 1:0 (1:0)

чемпіонат України з футболу, VBet ліга U19, 8 тур
17 жовтня 2022 року, Дубляни, ЛНУП, без глядачів

Львів U19: Шарун - Шандра (Мудрий, 60), Михавко, Танчак, Пінчук (Ювхимець, 76), Ю.Михайлів (Панчишин, 59), Р.Михайлів (Мендрук, 46), В.Михайлів, Герич, Бідзінський, Квас (Довбецький, 46). Запасні: Ріпак, Кицун, Климак, Киричок.
Старший тренер: Тарас Гвоздик.

Верес U19: Мигаль - Протасевич, Бокій, Савчук, Ромасюк, Фундук, Вадовський, Шух (Устимець, 86), Зайко (Ібрагімов, 58), Вільховий (Бамболя, 46), Вороб'як (Годя, 45+2). Запасні: Кулик, Пилипчук, Даценко, Козлюк, Петров.
Старший тренер: Олег Шандрук.

Гол: Шандра (24).

Попередження: Бідзінський (7), Ю.Михайлів (35), Мендрук (55), Михавко (79) - Вільховий (16), Вадовський (30), Протасевич (37), Савчук (59).

Вилучення: Савчук (83, друге попередження).

До звітного матчу обидві команди підійшли у різному емоційному настрої. Львів не знав смаку перемог з серпня місяця. Рівняни навпаки, не програвали у двох попередніх поєдинках поспіль і лише минулого тижня святкували першу у сезоні перемогу.

Суперники розпочали матч на зустрічних курсах, високо пресингуючи один одного. У такій грі господарям допоміг доволі неочікуваний забитий гол.

Ярослав Шандра пробив метрів з двадцяти, голкіпер рівнян виявився не зовсім готовим до такого повороту подій та й м'яч влучив практично ідеально у верхній кут воріт - 1:0.

Перерва між двома таймами у цій грі через повітряну тривогу тривала аж дві години.

У другому таймі подвоїти перевагу господарів міг Денис Довбецький. Він вийшов віч-на-віч із голкіпером рівнян, але програв свою дуель Назару Мигалю. В цьому епізоді м'яч рикошетом від рук нашого воротаря влучив ще й у поперечину.

Гра на зустрічних курсах продовжилася. Але рахунок до фінального свистка більше не змінювався. До того ж, на заключних хвилинах поєдинку рівняни залишилися у чисельній меншості після вилучення Олександра Савчука. Верес поступається Львову - 0:1.