Народний клуб ВЕРЕС

Благодійна ініціатива для дітей України

Болгарський уряд, місцеві органи влади та тисячі добровольців об‘єднались, щоб надати тимчасовий притулок на території Республіки Болгарії для дітей України.

Зі своєї сторони туроператор Тур-Груп разом з Рівненською обласною асоціацією футболу та народним клубом Верес організовують виїзди з Рівного до Болгарії для жінок та дітей з подальшим розміщенням у готелях та триразовим харчуванням. Попередньо програма гуманітарного захисту діє до кінця травня 2022 року.

У рамках цієї ініціативи вдалося домовитися з болгарськими партнерами про перебування у готелях на курортах Сонячний берег та Святий Влас до 150-ти людей. Проїзд, проживання і триразове харчування ПОВНІСТЮ БЕЗКОШТОВНІ. Номери в основному на три людини, тобто буде можливість без проблем розмістити, наприклад, маму з двома дітьми. Навколо вже відкриті магазини, кафе, поруч місто Несебр. Втім, найголовніше те, що у Болгарії безпечно.

- Спочатку думали везти до Болгарії лише юних футболістів з їхніми мамами, адже приклади, коли клуби евакуюють своїх вихованців є, - розповідає голова Рівненської обласної асоціації футболу Олексій Хахльов. - Але, зрештою, вирішили, що якось виокремлювати дітей під час війни буде неправильно, адже футбол – це більше ніж гра, це явище, що об’єднує людей. Тому запрошуємо усіх дітей – хто грає у футбол, хто вболіває, або ж просто тих, хто потребує безпеки.

Перший виїзд орієнтовно:

м.Рівне, Луцьке кільце (автобусна зупинка)

21.03 о 9:00

Охочі повинні заповнити форму реєстрації: https://forms.gle/41LVMGvCqXhDyWBF7

Деталі за телефоном:

+380 (98) 805 22 13 Марина

+380 (68) 007 08 80 Олег

Ініціатори акції також запрошують долучитися до неї небайдужих перевізників, готових надати свої автобуси для довезення дітей в Болгарію (контактна особа: +380 (68) 007 08 80 Олег).

Новини