Народний клуб ВЕРЕС

Богдан САМАРДАК: "До матчу з Динамо готувалися, як і до будь-якого іншого суперника"

Старший тренер команди Верес U19 Богдан Самардак розповів про підготовку підопічних до першого у новому сезоні виїзного матчу, суперником рівнян у якому стане юнацька команда київського Динамо:

- Богдане Миколайовичу, які висновки зробили після поєдинку з Колосом? Чи можливі кадрові зміни у стартовому складі команди у завтрішньому поєдинку проти Динамо?

- Висновки робити ще дуже рано. Зараз працюємо над тим, аби дозаявити усіх гравців, які працюють в команді. Бо були певні перепони в цьому процесі: вели перемовини зі школами, попередніми клубами хлопців. Зараз працюємо над тим, щоб дозаявити ще двох хлопців з Вараша. 

Якщо все вдасться, завтра зможуть вийти на поле Богдан Древаль, Максим Овсійчук і Дмитро Шух, які не грали проти Колоса.  

- Чи є ймовірність, що завтра за U19 зіграє хтось з головної команди?

- Ні, завтра з головної команди ніхто не зіграє. У матчі з Динамо сподіватимемося лише на власні сили.  

- Як готувалися до завтрішнього поєдинку проти Динамо?

- До матчу з Динамо готувалися, як і до будь-якого іншого суперника. Звісно, це - дуже хороша команда. Нам буде непросто. Але ми битимемося. Упродовж тижня готувалися у Березному. Зіграли спаринг-матч проти команди ДЮСШ Верес U16. Перемогли - 12:0. Сьогодні в нас було одне тренування. Ввечері заплановане тактичне заняття - розбиратимемо гру з Колосом. Попрацюватимемо над помилками. А завтра рано-вранці вирушимо до Конча-Заспи.

- Який результат матчу з Динамо Ви вважали б успіхом?

- Успіхом для нас була б перемога - 2:0. Перемога - 1:0 - теж позитивна. Але вже не зовсім. Всі інші результати - будуть для нас просто хорошими. 


Новини