Народний клуб ВЕРЕС

Богдан САМАРДАК: "Пасти задніх ми не будемо"

Старший тренер команди Вереса U-19 Богдан САМАРДАК прокоментував дебютний матч своїх вихованців проти однолітків із Колоса.

"Перш за все хотів би подякувати керівництву Березнівської ОТГ і особисто Руслану Пилипчуку, які робили і роблять все можливе, щоб у нас був хороший стадіон, адже до нас приїжджають команди рівня УПЛ. Будемо і надалі працювати над вдосконаленням інфраструктури", - каже старший тренер молодіжки.

"Своїй команді можу тільки подякувати, тому що ми не так давно зібрались. Є такі поразки, за які не соромно, і це саме цей випадок. Самовіддача була на найвищому рівні. Якщо будемо грати так кожен матч, то жодній з команд легко проти нас не буде, а футболісти будуть розвиватися і прогресувати", - продовжує наставник.

"Дякую і вболівальникам, які прийшли на стадіон підтримати нас. Вітаю всіх з початком чемпіонату УПЛ U-19. Вважаю, що пасти задніх ми не будемо. Є три футболісти, яких ми з об'єктивних причин не встигли поки що заявити, тому впевнений, що на наступну гру з Динамо ми станемо ще сильнішими", - відзначив Самардак.

Новини