Народний клуб ВЕРЕС

Делегація УАФ проінспектувала стадіон Авангард у Рівному

Рівне з робочим візитом відвідала делегація Української асоціації футболу на чолі із президентом УАФ Андрієм Павелком. Мета візиту - інспекція ходу будівництва стадіону "Авангард".

Участь в інспекції будівельного майданчика та робочій нараді взяли також секретар УАФ Юрій Запісоцький, міський голова Рівного Олександр Третяк, голова Рівненської обласної ради Сергій Кондрачук, голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, президент народного клубу Верес Іван Надєїн, член наглядової ради народного клубу та директор фірми-генпідрядника робіт Юрій Фалко, генеральний директор народного клубу Антон Назарук, головний тренер команди Юрій Вірт.

Олександр ТРЕТЯК, міський голова Рівного: 

- Ми пройшли трибунами. Побачили, що процес рухається. Рухається системно. Але потрібні кошти. Команда Верес рухається до УПЛ. Спортивні успіхи випереджають темпи будівництва. Тому ми повинні налаштовуватися завершити об'єкт. Ми максимально зацікавлені в тому, щоб завершити комплекс робіт до липня цього року. Сподіваємося, у серпні буде завершено поле і східну трибуну і в такому форматі стадіон зможе приймати матчі УПЛ. Це ми ще обговорюватимемо з представниками УАФ. 

Загальна вартість стадіону - понад 500 мільйонів гривень. Перший комплекс, поле і трибуна, близько 200 мільйонів.

Андрій ПАВЕЛКО, президент УАФ: 

- Впевнений, що сьогоднішня зустріч допоможе об'єднати усі сили тут на місці, залучити державні програми, щоб віднайти потрібне фінансування. Хочу запевнити, що зі свого боку УАФ готова запросити на цей стадіон після завершення його будівництва національну і молодіжні збірні. 

Після завершення першого комплексу - його здаватимуть в експлуатацію. Головне, щоб цей перший комплекс включав у себе всі необхідні для проведення матчів елементи. Якщо державні органи приймуть в експлуатацію частину арени і цей комплекс включатиме усе необхідне для проведення матчів УПЛ - УАФ не заперечуватиме проти проведення тут поєдинків.

Віталій КОВАЛЬ, голова Рівненської ОДА: 

- Питання добудови стадіону у Рівному - на контролі у перших осіб держави. Ми хочемо включити Авангард до державної програми "Велике будівництво". Самотужки місто не впорається з цим об'єктом. ТОму потрібна синергія міста, області, держави. З боку Офісу президента і Кабінету міністрів України є підтримка. Можу запевнити в цьому.

Сергій КОНДРАЧУК, голова Рівненської обласної ради: 

- Верес - це те, що об'єднує все місто і всю область. Дуже хочу, щоб цей стадіон був добудований. На сьогодні ми поки взагалі не оперуємо цифрами, бо ще не розподіляли вільні бюджетні залишки. Не можу говорити за всіх депутатів. Але якщо буде співфінансування від держави - думаю, депутати не заперечуватимуть від співфінансування з обласного бюджету.

Іван НАДЄЇН, президент НК Верес: 

- Два роки тому, коли будівництво лише розпочиналося, до нас звернувся тодішній міський голова з проханням підтримати команду. Бо стадіон будувався, а команди вже фактично не було. Зараз команда рухається до УПЛ. Це повинне підштовхувати і владу в тому числі до дій. Основна мета - повернути Верес у Рівне. Тому ми всі сьогодні тут. Приїзд президента УАФ - це сигнал. Для нас, для місцевої влади, якій ми вдячні за допомогу, для вболівальників.

Юрій ФАЛКО, директор фірми "Фіалка", член наглядової ради Вереса: 

- З міського бюджету вже витрачено і освоємо близько 106 мільйонів гривень. За ці гроші проведено повний демонтаж старої східної трибуни, перенесено всі комунікації, закладено 700 бетонних паль для облаштування трибуни, табло, навісів. На першому поверсі східної трибуни розташовуватиметься 110-метровий легкоатлетичний манеж на 4 доріжки і комерційні приміщення площею 800 квадратних метрів. Другий поверх - готель і адмінприміщення. Третій поверх - буфети і вбиральні для вболівальників. На східній трибуні зможуть розміститися 5 484 вболівальники. 

Також ми вже зробили навіс над західною трибуною. Дренажну систему ігрового поля, провели 3 км труб для водовідведення. Облаштували систему підігріву поля. Це ще 33 км труб. Облаштували систему поливу. Далі - засипка і облаштування самого поля. 

Також вже проведено коригування ПКД для розміщення навколо поля восьми бігових доріжок. Є пропозиція виділити кошти на цю східну трибуну, паркомісця. І завершити поле. Для цього потрібно ще приблизно 188 мільйонів гривень. Якщо додати сюди навіси і бігові доріжки - це приблизно 315 мільйонів гривень. Якщо буде фінансування - роботи ми завершимо у строк.

За підсумком робочої наради, яка завершилася у майстерні міста, було вирішено створити робочу групу за участі представників УАФ, міської та обласної влади, аби рівненський Верес зміг зіграти на стадіоні Авангард у день 30-ї річниці Незалежності України.

Інформаційна служба НК "Верес" (Рівне)

Новини