Народний клуб ВЕРЕС

Денис ЄВТУШИК: "Виграти чемпіонат? Чому б ні!"

Професійний кіберспортсмен Денис Євтушик поспілкувався з інформаційною службою народного клубу:

- Денисе, розкажи вболівальникам більш детально про себе. Як в твоєму житті виник кіберспорт?

- Я родом із Волині, з Ковеля. У FIFA граю з самого дитинства, завжди подобалась ця гра. Спочатку грав у задоволення, з часом зрозумів, що у мене непогано виходить і вирішив присвячувати більше часу цьому вже на більш професійному рівні. З 2019 року пішли вже певні успіхи, виграв перший офіційний чемпіонат України з FIFA, за результатами сезону 2020 року отримав 64 місце у світовому рейтингу кіберфутболістів. На цьому не зупиняюсь, рухаюсь далі і постійно намагаюсь покращувати результати.

- Розкажи більш детально, чому зараз кіберспорт стає настільки популярним, в чому феномен його успіху?

- Якщо говорити про кіберфутбол, то він постійно рухався поруч із «великим» футболом, доповнював його. Зараз в еру швидкісного Інтернету та комп’ютерних ігор ми спостерігаємо за розвитком напрямку. Досить згадати інші дисципліни (Dota, CS). В цьому кіберсвіті знайшлося місце і для кіберфутболу. Це цікаво, динамічно і популярно серед молоді.

- Поділися своїми планами і цілями: як в кольорах народного клубу, так і в персональній кар’єрі.

- Я завжди націлений лише на перемогу, на найвищі місця. Деколи, звичайно, не все виходить, все залежить як в тебе піде (чи не піде) гра. Але для мене ціль - лише перше місце, головне, перед змаганнями добре виспатися і смачно поїсти (усміхається)!

- Чи реально очікувати на перемогу Вереса в новому кібертурнірі за егідою УПЛ?

- А чому би і ні? У нас є багато хороших гравців, конкуренція висока, але я зроблю все, аби достойно представляти клуб на найвищому рівні!

Нагадаємо, що вболівальники можуть спостерігати за стрімами Дениса за посиланням, а також варто очікувати багато цікавинок, пов’язаних із кіберспортивною командою нашого клубу.

Новини