Народний клуб ВЕРЕС

Діти-переселенці отримали подарунки від вболівальників, народного клубу Верес та УАФ

Уболівальники народного клубу Верес ініціювали свято для трьох десятків дітей-переселенців, які разом з батьками після початку війни вимушено приїхали до тилового Рівного.

Діти побували на стадіоні Авангард, зіграли у футбол із гравцями народного клубу Сергієм Шестаковим і Романом Мірошником, а також відвідали Veres Place.

Усі маленькі учасники свята отримали атрибутику з символікою НК Верес, футбольні м‘ячі і солодкі подарунки від вболівальників народного клубу Верес, президента Української асоціації футболу Андрія Павелка, головного управління ДСНС в області, Рівненської фабрики нетканих матеріалів та Рівненського театру ляльок.

Також усіх дітей запросили до занять у комунальній ДЮСШ з футболу Верес. Про це батькам діток розповів президент НК Верес Іван Надєїн.

- Діти повинні чимось займатись. Дитячо-юнацька спортивна школа - відкрита для хлопців і дівчаток, які хочуть займатися футболом. Набір дітей там проводить в тому числі і тренер нашого клубу Володимир Гоменюк. Тому ми підтримали таку акцію. Намагаємося заохотити, залучити дітей до занять спортом, показати, що в нас є клуб в Рівному. Щоб батьки цих дітей знали, що можна їх записати до футбольної секції. А для нас - це можливість виховати футболістів, які зможуть допомогти клубу в майбутньому, - сказав президент народного клубу Верес Іван НАДЄЇН.

Свої вітання дітям-переселенцям передали також начальник обласної військової адміністрації Віталій Коваль і міський голова Рівного Олександр Третяк.

Новини