Народний клуб ВЕРЕС

Дмитро НЄМЧАНІНОВ: "Дуже задоволений тим, що повернувся"

Захисник Дмитро Нємчанінов прокоментував своє повернення до лав "червоно-чорних" лав.

- Я продовжував бути на зв'язку з клубом навіть після того, як офіційно залишив команду. Ми часто спілкувалися в тому числі і з президентом. Після однієї такої зустрічі та розмови з Іваном Олексійовичем я отримав конкретну пропозицію від Вереса, ми дійшли згоди, потисли руки і ось я тут. Вирішив повернутися в команду, адже у Вересі мене в плані футболу абсолютно все влаштовує, незважаючи на те, що мав дві опції - одну з Європи, іншу з УПЛ, - поділився емоціями після підписання нового контракту 30-річний захисник.

- Ми всі разом будуємо амбіційний проект, знаходимося в топі команд Першої ліги і маємо прекрасні шанси на вихід до УПЛ. Чому б не скористатися цими шансами? Особисто для мене - це ціль номер один та головна мотивація, яка вплинула на прийняття рішення про повернення в Верес.

Я дуже задоволений тим, що повернувся, мене прекрасно прийняли в команді і в місті, все виходило на футбольному полі. Були певні непорозуміння із фанатами, але нам вдалося знайти порозуміння. Сподіваюсь, що моє повернення додасть вболівальникам позитивних емоцій перед Новим роком. Користуючись нагодою, хочу побажати всій "червоно-чорній" родині щасливого і успішного року, веселого та щасливого Різдва. Тільки вперед!, - підсумував Дмитро.

Відзначимо, що новий контракт Нємчанінова з Вересом розраховано до кінця 2021 року. Нагадаємо, в активі Дмитра в нинішньому сезоні за Верес уже 12 матчів, в яких окрім надійної гри в обороні Нємчанінов записав на свій рахунок одну результативну передачу.

Інформаційна служба НК "Верес" (Рівне)

Новини