Народний клуб ВЕРЕС

Дніпро-1 - Верес у фан-зоні: як це було

Вболівальник рівненського Вереса і студент-третьокурсник Національного університету Острозька академія Олександр Мичко описав власні враження від перегляду гри Дніпро-1 - Верес у нашій фан-зоні.

У суботу, 3-го вересня, відбувся уже традиційний для вболівальників Вереса колективний перегляд матчу у фан-зоні на великому екрані. Як завжди, у Європейському дворику Reikartz Бергшлосс. Захід проводився з дотриманням усіх безпекових норм - усі гості фан-зони були попереджені про подальші дії під час можливої повітряної тривоги.

Загалом, для початку варто вказати, що у порівнянні із минулим тижнем, на перегляд матчу Дніпро-1 - Верес прийшло набагато більше вболівальників. І це були як діти, так і дорослі. 

Зустріч розпочалася із солодких подарунків та оголошення програми заходу, а саме:

- Перегляд матчу на великому екрані;

-Жеребкування матчів кубка Veres Junior Cup;

- Фудкорт;

- Фан-шоп Вереса;

- Розіграш двох річних підписок на телеканал Setanta Sport.

Організатори зустрічі записали привітання для всіх гравців Вереса перед матчем, котре надіслали команді.

Далі привітали команду Лисичанськ із перемогою у турнірі Veres Junior Cup.

Потому організатори фан-зони провели прогноз-опитування: із яким рахунком закінчиться перший тайм і матч загалом. Учасники опитування взяли участь у розіграші підписок на телеканал Setanta Sport.

За п‘ять хвилин до початку матчу усі фанати виконали гімн народного клубу Верес (Рівне), далі акапельно заспівали державний гімн України, після чого усі із футбольним запалом почали вболівати за червоно-чорних.

Перший тайм видався доволі напруженим: ми створювали моменти, проте не могли довести справу до удару по воротах. 

- Шкода що пропустили, проте вірю у рідний клуб і що у нього все вийде, тому що ми Верес! - розповів під час перегляду гри вболівальник червоно-чорного клубу.

У перерві між таймами розіграли обіцяну підписку та подарували м’яч вболівальнику Сергію, який зараз захищає Україну у лавах ЗСУ. Після цього був ще невеличкий конкурс у Telegram - знову ж таки, призом став футбольний м’яч.

Хоча й після другого пропущеного голу був невеличкий сум, проте фанати не виказували цього і далі продовжували підтримувати команду словами “Верес! Разом і до кінця”.

- Сумна поразка, мало моментів було створено та багато неточних передач. Гра була моментами неякісною, проте все ж я впевнений, що гравці і тренери проведуть роботу над помилками і наступного разу у фан-зоні, а я сподіваюся, що така буде - ми побачимо перемогу нашого рідного Вереса. Атмосфера була доволі дружня, і незважаючи на хмарну погоду, нікому не було холодно, усім передавалося тепло із поля, адже там було справді гаряче, - прокоментував матч та фан-зону фанат рівненського клубу Богдан.

Захід завершився розіграшем другої обіцяної підписки на Setanta Sports, та закликом, що усі перемоги ще попереду. Слава Україні!

Новини