Народний клуб ВЕРЕС

Футболістки Вереса стали другими на турнірі «Аврора Cup - Шлях до перемоги-2023»

Пропустивши по три м‘ячі у кожному з таймів матчу з Кривбасом, рівнянки на фоні втоми поступилися у заключному поєдинку товариського турніру у Кривому Розі.

Кривбас - Верес - 6:0 (3:0)

"Аврора Cup - Шлях до перемоги-2023", 3 тур
27 лютого 2023 року, Кривий Ріг, стадіон Спарта

Кривбас: Келюшик - Ольхова, Іванова (Сонкенг, 35), Прісекарь, Басанська, Стєкольщикова (Авраменко, 50), Семків, Кочнєва, Бєлякова (Купцова, 56), Янчук, Тян (Зубар, 50). Запасна: Кулик.
Головний тренер: Володимир Єфімако.

Верес: Луцюк - Войт (Пом‘яновська, 33, Войт, 35), Навроцька (Пом‘яновська,52), Низова, Котовець, Лавренюк, Розлуцька, Руда (Шелест, 48), Масловська (Гладушка, 52), Скоцик (Масловська, 65), Нездюр.
Головна тренерка: Олена Руда.

Голи: Ольхова (9), Семків (17, 65), Кочнєва (22), Бєлякова (47), Янчук (55).

У по суті фінальному матчі «Аврора Cup - Шлях до перемоги-2023» зійшлися господарки турніру, криворожанки та футболістки рівненського Вереса.

Підопічні Володимира Єфімако дуже швидко повели у рахунку. Леся Ольхова ударом головою завершила верхову передачу з правого флангу.

Менш, ніж за десять хвилин Даяна Семків відзначилася ударом в порожні ворота, підправивши невдалий постріл від Поліни Янчук. 

А згодом криворожанки забили і втретє. Марина Навроцька не зуміла як слід перервати навіс суперниць у власний штрафний майданчик, Ірина Кочнєва класно впіймала м‘яч на льоту і влучила майже у дальню дев‘ятку.

Після перерви підопічні Володимира Єфімако забили ще. Діана Бєлякова завершила передачу Ольги Басанської зліва практично на порожні ворота.

Потому могли відповісти і червоно-чорні. М‘яч після удару Вікторії Лавренюк влучив у поперечину воріт Кривбаса.

Натомість, знову забили господарки. Поліна Янчук реалізувала вихід тет-а-тет із Маргаритою Луцюк.

А крапку у грі прямим ударом зі штрафного поставила Даяна Семків - 6:0.

Верес - другий за підсумком «Аврора Cup - Шлях до перемоги-2023».

Новини