Народний клуб ВЕРЕС

Футболістки Вереса вдома поступилися Кривбасу

Двічі пропустивши у свої ворота в кожному з таймів, рівнянки поступилися Кривбасу.

Верес - Кривбас - 0:4 (0:2)

чемпіонат України з футболу серед жінок, Вища ліга, 8 тур

2 листопада 2022 року, Костопіль, стадіон Колос, 12:00

Арбітриня: Наталія Мамчур (Рівне). Асистентки: Анастасія Янтуріна, Василина Чіх (обоє - Львівська обл.). Четвертий арбітр: Максим Фірсов (Рівне). Спостерігач арбітражу: Едуард Валенко.

Верес: Снігур - Войт, Навроцька (Скоцик, 67), Низова, Котовець, Тріль, Лавренюк, Корнацька, Нездюр, Мущенська (Масловська, 82), Розлуцька (Пом'яновська, 82). Запасні: Шелест, Веремейчук, Король, Черешньовська.

Головна тренерка: Олена Руда.

Кривбас: Кулик (Петровець, 72) - Ольхова, Прісекар, Левченко (Іванова, 72), Сонкенг (Мозга, 51), Семків, Єрьоменко (Стекольщікова, 51), Басанська (Підгорна, 59), Бойченко, Белякова, Янчук. Запасні: Нікітіна, Зубар.

Головний тренер: Володимир Єфімако.

Голи: Прісекар (11), Янчук (45, 71), Бойченко (49).

Попередження: Белякова (34), Янчук (75).

Рівнянки знову пропустили швидкий гол. Світлана Снігур дуже невдало, просто перед собою відбила м'яча після штрафного удару у виконанні гостей і одна з легіонерок Кривбаса Думітріца Прісекар фактично з метра виконала добивання у вже порожні ворота - 0:1.

Верес продовжував на рівних протистояти лідеру чемпіонату майже до перерви. Коли провал рівнянок в обороні дозволив Поліні Янчук спокійно прийняти передачу з флангу, обробити м'яч і пробити без шансів для голкіпера - 0:2.

Одразу по перерві футболістки Кривбаса дуже швидко забили втретє. Після атаки гостей правим флангом рівнянки, здавалося, зуміли відбитися. Але м'яч відскочив до Ольги Бойченко, яка на швидкості увірвалася до штрафного майданчика і пробила точно - 0:3.

В епізоді з четвертим голом Поліна Янчук зуміла на швидкості відірватися від Софії Низової і Вікторії Скоцик і реалізувала вихід тет-а-тет із Світланою Снігур.

На цьому нещастя для рівнянок не завершилися. Найрезультативніша футболістка команди, Діана Мущенська, отримала ушкодження ключиці, невдало приземлившись після грубого прийому найактивнішої у складі криворіжанок Поліни Янчук. 

Ця поразка стала п'ятою для жіночої команди народного клубу у чемпіонаті.

Новини