Народний клуб ВЕРЕС

Гравці, тренери та персонал клубу - вакцинувалися від COVID-19

Футболісти, представники тренерського штабу та персонал народного клубу отримали перше щеплення проти COVID-19 вакциною Moderna.

Процес одержання командою першої дози вакцини розділили на два етапи: частину вакцинували 2 серпня, інші отримали щеплення сьогодні. Повторну імунізацію народний клуб проведе за місяць.


Юрій СІРЕНКО, клубний лікар:
- Ми обирали між вакцинами виробництва компаній Astra Zeneca, Pfizer та Moderna. Інші вакцини ми не розглядали.Оскільки щеплення іншими вакцинами визнаються не всіма країнами світу. Зрештою, обрали вакцину американського виробництва Moderna. Це високоефективна вакцина, яка також захищає від нових штамів COVID-19.

Антон НАЗАРУК, генеральний директор народного клубу Верес:
- Ідея вакцинації всіх футболістів, тренерів та працівників клубу у нас з'явилася ще на початку року. Вагалися певний час через нерозуміння, якою саме вакциною робити щеплення. Різні лікарі радили різні вакцини. З початком нового сезону ми отримали рекомендації від УАФ про щеплення усіх гравців та персоналу клубу, головним лікарем клубу було прийняте рішення вакцинувати команду. Окрім захисту, це зменшило фінансове навантаження на клуб. Бо що два тижні ми були змушені здавати ПЛР-тести. Такі вимоги УПЛ. Ніхто з гравців не заперечував проти вакцинації. Усі підтримали цю ідею.

Новини