Народний клуб ВЕРЕС

Ігор СОЛДАТ: "Відзначу роботу Олександра Рябоконя"

Захисник Вереса Ігор Солдат поділився очікуваннями від матчу з Десною в рамках 6-го туру VBet ліги.

30-річному футболісту добре знайома чернігівська команда, адже саме тут виступав Солдат у сезоні 2016/2017. У складі Десни Ігор здобув срібні нагороди Першої ліги.

- Готувалися до матчу у звичному режимі, якихось особливих нюансів не було, тому можна стверджувати, що до Десни підготовка була такою ж, як і до інших команд, - говорить Ігор у коментарі клубній інформаційній службі.

- Десна - це серйозний суперник і хороша команда. Недарма чернігівці до матчу з Динамо йшли на першому місці в таблиці. Відзначив би фігуру і роботу головного тренера Олександра Рябоконя, якому вдалося збудувати боєздатний колектив. Звісно, буде непросто, але ми намагатимемося всіма силами здобути позитивний результат у цьому матчі.

Чи принциповим буде особисто для мене це протистояння? Не думаю. Мій період у Десні був дуже давно, минуло уже п'ять років. Тим більше, я провів там всього рік і зіграв не так багато ігор. Відверто, не найкращий період у моїй кар'єрі. Так, я знаю головного тренера, інших тренерів, але з того складу залишився єдиний футболіст, якого я знаю - Єгор Картушов. Тому для мене це буде звичайна гра, - резюмував Солдат.

Новини