Народний клуб ВЕРЕС

Інгулець - Верес: історія протистоянь

Цієї суботи, 26-го листопада, рівненський Верес зіграє заключний офіційний матч цього календарного року. У поєдинку п'ятнадцятого туру VBet ліги рівняни в гостях протистоятимуть Інгульцю. Ця зустріч відбудеться на стадіоні Інгулець у Петровому і розпочнеться о 13:00.

Дотепер Інгулець та Верес в офіційних матчах зустрічалися п'ять разів. Вперше це сталося у дебютному після відродження народного клубу сезоні. У серпні 2015-го Інгулець обіграв Верес у Петровому - 3:1 (єдиний гол за рівнян забив Олександр Лакуста). А у жовтні того ж року у Рівному червоно-чорні взяли реванш - 2:0 (голи забили Борис Орловський і Олег Шутов).

Ще двічі Верес та Інгулець зустрілися у чемпіонаті Першої ліги 2016-2017. У Рівному господарі здобули розгромну перемогу - 4:0 (Сергій Герасимець, Сергій Борзенко, Микита Ткачов і Руслан Степанюк). А у квітні 2017-го року у Петровому рівняни у чисельній меншості вирвали дуже непросту перемогу - 2:1 (Дмитро Козьбан, Сергій Борзенко). Вирішальний гол Верес провів на другій компенсованій хвилині.

Ще один матч суперники провели на рівні УПЛ у минулому сезоні. На стадіоні Зірка у Кропивницькому була зафіксована нульова і перша в історії протистоянь цих команд нічия.

Інгулець - Верес: історія протистоянь
5 матчів: +1, =1, -3
Різниця м'ячів: 4-9

Історія протистоянь на полі Інгульця:
3 матчі: +1, =1, -1
Різниця м'ячів: 4-3

Новини