Народний клуб ВЕРЕС

Історії вболівальників народного клубу: Арсен Менегальдо

Упродовж сезону на домашніх та виїзних матчах нашої команди збиралися сотні, а іноді тисячі вболівальників. Усі вони несамовито підтримували футболістів і саме завдячуючи вболівальникам Верес за підсумком сезону здобув чемпіонство. Приємно, що серед цієї армії прихильників клубу є і зовсім юні шанувальники рівненського футболу. Як дванадцятирічний Арсен Менегальдо. Далі - невелике інтерв'ю із маленьким, але відданим уболівальником Вереса.

- Арсене, розкажи трішки про себе. Скільки тобі років, коли і як в твоєму житті вболівальника з’явився рівненський Верес?

- Мене звати Арсен. Мені 12 років. Моє знайомство з Вересом розпочалося, коли Верес відродився у 2015 році. Мама купила картки членів клубу, а пізніше ми побували на першому матчі Вереса зі Скалою!

- Як тобі виступу команди в цьому сезоні? Яка гра запам’яталася найбільше і чому?

- Виступу команди в цьому сезоні, здаються, феноменальними. І найбільш яскравими за всі ці роки, починаючи з 2015-го! Тому що кожен рік я був з Вересом, кожен рік я вболівав, і зараз я бачу команду найбільш організованою і найбільш сильною за увесь час. Дуже подобається оборона, дуже подобається зокрема Богдан Когут. Звичайно, у нас класна лінія нападу і найбільше запам’ятався матч з Чорноморцем. Тому що така відома команда, як Чорноморець, команда, яка виступала в УПЛ, а ми її переграли 4:0!

- Взагалі, який найкрутіший спогад, пов’язаний з командою?

- Крутих спогадів доволі багато. Але найбільше з них пов’язано саме з УПЛ і з поїздками до Львову. Дуже круто було, хоча це і не відноситься до команди, але дуже круто було добиратися Червоно-Чорним експресом у Львів. Також доволі яскравим спогадом був момент, коли ми на мій День Народження їхали на гру у Львів, і навіть взяли з собою торт, проте наш автобус потрапив у невеличку аварію. Головне, що все було у підсумку добре, торт з’їли, а на матч встигли! Назад ми їхали командним автобусом! Також класний епізод пов’язаний з Русланом Степанюком, коли він подарував мені свою футболку. Ми його дуже любимо, впевнені, що колись він до нас повернеться! З яскравих спогадів – це Авангард. Коли зокрема була гра проти Ільїчівця і на стадіоні, здається, було тисяч 10 вболівальників. Дуже хочеться знову відчути ту атмосферу, побувати на цьому стадіоні на матчах Вереса.


- Розкажи про те, як отримав футболку від Гегедоша в матчі з Миколаєвом? Як все відбулося?

- Цього року мій день народження був сповненим сюрпризами. Перш за все, звичайно, приємно отримати відео привітання від вболівальників і від команди. Це буде для мене пам'ять на все життя. Також вболівальники подарували мені ігрову футболку з ім’ям Арсен на спині. Також команда мені подарувала ігрову футболку Роберта Гегедоша, за що я вдячний усім гравцям і адміністратору команду. До мене підійшов Дмитро Поворознюк і запитав, чию футболку я хочу. Я вагався між Когутом і Гегедошем і у підсумку обрав саме Роберта.

- Хто твій найулюбленіший гравець у Вересі і чому? Можливо декілька.

- Якщо чесно, то важко визначити найкращого гравця, тому що дуже подобається весь основний склад. І Махнєв, І Нємчанінов. Найбільше, звичайно, хочеться виділити Роберта Гегедоша, Богдана Когута. Когут – один з найкращих воротарів першої ліги. Впевнений, що і в УПЛ він покаже свій клас! До Гегедоша є певна симпатія. Пасіч подобається своєю технікою і швидкістю. Не забуваю і про Сергійчука, звичайно.

Вересу хочу побажати спортивних перемог! Дуже хочеться, щоб команда відчула багатотисячну підтримку на стадіоні Авангард. Щоб у команди була хороша база, хороші поля. Щоб команда могла досягати успіхів і вийти в єврокубки. Я всіх вас дуже люблю! Разом – ми сила!

Новини