Народний клуб ВЕРЕС

Іван НАДЄЇН: "Команда отримала рекордні преміальні"

Президент рівненського Вереса Іван Надєїн в інтерв'ю клубному каналу Veres TV розповів про преміальні, які команда отримала за перемогу над Минаєм у чемпіонаті VBet ліги, а також про хід реконструкції стадіону Авангард та будівництво тренувальної бази у Рівному:

Про перемогу над Минаєм:

- Це дуже важлива для нас перемога. Тому вітаю команду. Готуємося до гри з Десною. Нарешті ми знову зробили спільне переможне фото. Команда задоволена і отримали преміальні. В Першій лізі ми звикли до перемог і кожна нічия сприймалася як невдача. Зараз ситуація інша. Кожна перемога для нас - це свято. Думаю, для гравців це теж справжнє свято. Вони сьогодні отримали рекордні для нас преміальні. Таких преміальних дотепер команда ще не отримувала. Футболісти знають, що нам потрібно перемагати і таким чином ми намагаємося мотивувати команду. Ми розуміємо, що без мотивації - не буде ніякого результату.

Про стадіон Авангард:

- Є позитивні новини. Грошей у цьому році виділено більше, ніж за два попередні роки реконструкції. Роботи не зупиняються. На жаль, стадіон не мав фінансування протягом пів року. І це не могло не позначитися на графіку виконання робіт. Але зараз є повне порозуміння з міською і обласною владою, зайшли гроші з держбюджету. Очікуємо ще ресурсів. За п'ять тижнів підрядник обіцяє завершити роботу над газоном. І можемо навіть зіграти якийсь товариський матч там. Це дуже приємна новина. Навіть на незавершеному стадіоні - провести матч, наприклад на Покрову, це був би серйозний сигнал про повернення Вереса до Рівного. Сподіваюся, що це повернення відбудеться вже навесні. Тому все рухається.

Найбільшу трибуну арени вже готують до встановлення глядацьких сидінь, тривають внутрішні роботи. Встановлюють вікна, фасадне обладнання. Завершуються монолітні роботи на західній трибуні. 

Про тренувальну базу:

- Сьогодні тривають підготовчі земляні роботи для будівництва бази у Рівному. До першого грудня, згідно з графіком, підрядник має завершити два поля. Можливо, навіть, встигнемо до того часу почати роботи над третім полем. І потім розпочнемо роботи з фундаментом для готелю, де житиме команда. До весни хочемо виконати максимальну кількість робіт. Як мінімум, щоб там можна було тренуватися. Як максимум - щоб можна було заселити команду. Щоб це був наш власний куточок. Також розташуємо там Veres Place.


Новини