Народний клуб ВЕРЕС

Іван НАДЄЇН: "Плануємо зробити Верес самоокупним до 2025 року"

Президент НК Верес Іван Надєїн презентував Стратегію розвитку народного клубу на період до 2025 року. Серед основних завдань - сучасна спортивнна інфраструктура та збільшення рівня капіталізації клубу.

Іван НАДЄЇН, президент НК Верес:

- У 2019-му році ми розпочинали у Другій лізі, без спортивної інфраструктури. І єдиним активом клубу були його вболівальники. Велика подяка їм за це. За два роки ми пройшли дві ліги, досягнули значних спортивних успіхів - завдяки тренерському штабу та футболістам. Зараз в нас є стійке коло друзів та партнерів клубу, а відтак - стабільне фінансування. Завершено перший етап будівництва стадіону і спортивної бази. Ми - перший футбольний клуб, який розмістив свої акції на біржі цінних паперів.

​​​​​​​Зараз наша мета - це стійкий та успішний футбольний клуб. 

У планах - створення сучасної спортивної інфраструктури. Добудова тренувальної бази та стадіону Авангард. Футбольна школа для підготовки власних вихованців. Це постійна співпраця та розвиток активної фан-спільноти в Україні та за кордоном. 

Ми хочемо розширювати коло наших однодумців, друзів і партнерів. І, найголовніше, це самоокупність і стабільне фінансування. Згідно зі Стратегією розвитку клубу, ми плануємо зробити Верес самоокупним до 2025 року. В тому числі, і за рахунок створення єдиного телевізійного пулу. Простий приклад: в Польщі найслабший клуб отримує від продажу прав на трансляцію 2 мільйони євро. А в Україні - 200-300 тисяч євро. 

Також у наших планах збільшення рівня капіталізації клубу до 1 мільярда гривень до 2025 року.

Новини