Народний клуб ВЕРЕС

Клуб збирається завершити будівництво двох тренувальних полів у липні

Народний клуб Верес збирається завершити будівництво двох тренувальних полів у Рівному вже в липні. Наразі на території, яку клуб орендує у міста, вже виконано робіт на понад 25 мільйонів гривень. 

- Поля вже огороджуються. За липень маємо засіяти натуральне поле і облаштувати поле зі штучним газоном. На штучному полі команда, я думаю, зможе тренуватися вже у серпні. Разом з тим триває процес затвердження містобудівної документації. У детальному плані території буде зафіксовано що і де ми зможемо будувати на цих восьми гектарах. Попередньо йдеться загалом про 4 поля. Окрім двох, які вже завершуємо - має бути ще два поля для академії. Власне база, готель, ортопедична клініка. - сказав член наглядової ради народного клубу Верес Юрій Фалко.

На засіданні наглядової ради сьогодні презентували також ескізний проект усієї тренувальної бази. 

- Основна будівля - це фітнес-зал, харчоблок, ортопедична клініка, а також - комерційні приміщення на першому поверсі. Від цього приміщення маємо вихід до двох тренувальних полів. Вище - зона футбольної академії. Це багатофункціональна будівля і ще два тренувальних поля. - пояснив генеральний директор народного клубу Верес Антон Назарук.

Новини