Народний клуб ВЕРЕС

Команда ДЮСШ Верес завершила чемпіонат України на 6 позиції в клубному заліку

Юнацький сезон 2020/2021 підходить до свого завершення - фінішували змагання основного етапу. В зведеному заліку чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги України (Вища ліга, група 4) вихованці ДЮСШ Верес зайняли місце в середині турнірної таблиці.

​​​​​​​​​​​​​​Найкращий результат показали рівненські юнаки з U16, які стали 4-ми з поміж 10 команд вікової групи. Підопічні Олександра Ніколайчука в наступному сезоні захищатимуть честь Рівного вже серед 17-річних учасників ДЮФЛУ. Протягом турніру червоно-чорні перебували в числі лідерів західного дивізіону, здобули 8 перемог та 27 очок в скарбничку рідної школи. Один із гравців атакуючої ланки нашої команди Владислав Загиней-Максимчук став найкращим бомбардиром із показником забитих м’ячів.

Цей сезон ознаменувався абсолютним дебютом у змаганнях ДЮФЛ України команд U14 (2007 р.н., тренер Микола Волков) та U15 (2006 р.н., тренери Павло Іщук, Андрій Оксенюк). У другому колі обидві команди помітно додали, здобувши більшу кількість очок, аніж восени. Юні футболісти здобули неоціненний досвід і наприкінці чемпіонату виглядали доволі пристойно на фоні суперників. Слід врахувати і той факт, що у зв’язку з численними переносами дітям довелося майже кожен тиждень грати по дві календарних гри.

Найстарша команда (на фото) не змогла повністю розкрити свій потенціал. Розповідає тренер ДЮСШ Верес U17 Микола ЯЦЮК:

- Весняна частина сезону була для нас важким випробуванням. З позитивних моментів відзначу домашню перемогу з рахунком - 4:1 над ужгородськими однолітками, котрі до матчу з нами не знали гіркоти поразок. Потім для нас був непростий період: низку матчів ми зіграли внічию і принаймні в трьох-чотирьох з них могли розраховувати на перемоги. Також у нас часто травмувалися гравці, вибув на тривалий час лідер команди Борис Левчук. Втім, у нас хороші гравці, ціла група виконавців поповнить молодіжний склад Вереса в команді U19. Хочу побажати своїм випускникам у майбутньому поповнити ряди дорослої команди Верес.

Наступний чемпіонат розпочнеться у вересні і представлятимуть ДЮСШ Верес у сезоні 2021/2022 команди, складені з гравців відповідно 2008 р.н. (тренер В.Шекель), 2007 р.н. (тренер М.Волков), 2006 р.н. (тренер П.Іщук) та 2005 р.н. (тренер О.Ніколайчук).

Новини