Народний клуб ВЕРЕС

Команди ДЮСШ Верес здобули дві перемоги у чемпіонаті ДЮФЛ

Дві перемоги та нічию здобули у матчах чергового туру чемпіонату ДЮФЛ України команди ДЮСШ з футболу Верес. 29-30 квітня відбулись матчі 16 туру змагань. Команди U17 і U15 у Рівному приймали Янтарний, а команди U16 та U14 - гостювали у Хмельницькому.

Непросто було у рідних стінах команді Верес U17. Через травму вже декілька матчів поспіль не може допомогти своїм одноклубникам капітан команди Борис Левчук. В цю п’ятницю червоно-чорні спромоглись лише на нічию, обмінявшись з суперниками голами з пенальті в кожному із таймів.

ДЮСШ Верес U17 – Янтарний U17 – 1:1

Голи: Ернест Коротков (25, з пен.) – Роман Яцків (75, з пен.).

Натомість, команда ДЮСШ Верес U15, забивши трудовий гол після вдалого розіграшу кутового, свій домашній поєдинок впевнено довела до перемоги. Юні вовки протягом всього матчу володіли перевагою і не раз були близькими до того, аби збільшити перевагу у рахунку.

ДЮСШ Верес U15 – Янтарний U15 – 1:0

Гол: Олександр Буняк (50)

А от виїзд 16-річних юнаків Вереса до Хмельницького виявився невдалим. У перестрілці проти Поділля на чотири влучних постріли господарів рівняни відповіли трьома голами. Вже на початку матчу наші юнаки пропустили два швидкі м’ячі після розіграшів кутових. Відквитавши один м’яч з пенальті, наприкінці першого тайму та на початку другого червоно-чорні знову виймали смугастого з сітки власних воріт. Кінцівка поєдинку була за рівненськими футболістами: дублем відзначився Владислав Петров. Шкода, але маючи перевагу у другій половині зустрічі, забити більше нашим хлопцям не вдалося.

Поділля U16 – ДЮСШ Верес U16 – 4:3

Голи у рівнян забили: Владислав Загиней-Максимчук (з пен.), Владислав Петров (двічі).

Поразка старших за віком одноклубників мотивувала до результативних дій 14-річних вересівців. Вихованці Миколи Волкова ще у першому таймі двічі розписались у воротах Поділля. Відзначимо, що перший із голів забитий завдяки зусиллям воротаря рівнян Олександра Левченка! Наш голкіпер скористався невпевненими діями свого візаві та його колег по захисту: після дальнього пострілу з власної половини поля та кількох рикошетів м’яч затріпотів у сітці воріт суперників. Невдовзі рахунок на користь червоно-чорної команди влучним ударом подвоїв Андрій Левчук.

Поділля U14 – ДЮСШ Верес U14 – 0:2

Голи: Олександр Левченко, Андрій Левчук.

За два тури до завершення чемпіонату ДЮФЛ України (Вища ліга, Група 4) ДЮСШ Верес продовжує посідати 5 місце в клубному заліку, здобувши всіма віковими командами 79 очок. 9 травня в матчах 17 туру суперниками юних рівнян стануть їхні однолітки з львівської Покрови.