Народний клуб ВЕРЕС

Михаіл ГЕЧЕВ: "Думаю, тренерський штаб збірної стежив за мною в новій команді"

Півзахисник рівненського Вереса Михаіл Гечев повернувся у розташування команди з табору збірної Молдови і поділився враження від виступів у кваліфікаційних матчах чемпіонату світу. Нагадаємо, футболіст зіграв у поєдинках проти команд Австрії (0:2) і Шотландії (0:1). В обох матчах Михаіл Гечев виходив у стартовому складі.

- Поки що збірній Молдови дуже важко боротися за очки з такими командами як Данія, Шотландія, Австрія, Ізраїль. Вони зараз демонструють дуже хороший футбол. І нам слід брати з них приклад.

Я радий повернутися до національної збірної. Вперше зіграв дві гри в стартовому складі. Хочу подякувати тренерському штабу збірної за те, що дали шанс себе проявити. Думаю, вони стежили за мною в новій команді, в новому чемпіонаті. Саме тому вирішили довірити мені місце на полі. 

Щодо найближчого матчу чемпіонату України - скажу так. Я нічого не знаю про стосунки Вереса та Львова. Але знаю, що для нашої команди кожна гра - дуже важлива. Тому ми повинні максимально викластися на полі, аби здобути позитивний результат.


Новини