Народний клуб ВЕРЕС

Михайло Сергійчук провів сотий матч в еліті українського футболу!

Матч проти Динамо на НСК Олімпійському у Києві, в якому рівненський Верес минулої неділі поступився - 0:4, став для нападника народного клубу Михайла Сергійчука ювілейним, сотим в Українській Прем'єр-лізі!

Михайло Сергійчук дебютував в елітному українському футбольному дивізіоні 3 серпня 2014 року у футболці львівських Карпат. Того дня у поєдинку проти донецького Металурга нападник вийшов на поле на 60-й хвилині, змінивши Тараса Пучковського. Загалом за Карпати в УПЛ Михайло Сергійчук зіграв у 21 матчі.

У сезоні 2015-2016 форвард відіграв в УПЛ ще 17 поєдинків за ужгородську Говерлу, де виступав в оренді.

Потім нападник на пів року повернувся до рідного Вереса у Першу лігу. А у другій половині сезону 2016-2017 зіграв 9 матчів в УПЛ за донецький Олімпік.

У сезоні 2017-2018 Михайло Сергійчук провів 20 матчів за Верес вже в Українській Прем'єр-лізі. Того ж чемпіонату нападник зіграв ще 10 матчів за полтавську Ворсклу.

У сезоні 2018-2019 Михайло Сергійчук провів ще 10 поєдинків у складі Ворскли, а потім - 11 матчів у складі чернігівської Десни.

Нарешті, на старті нинішнього чемпіонату Михайло Сергійчук знову двічі виходив на поле у футболці рівненського Вереса у матчах VBet ліги.

Зазначимо також, що у згаданих ста матчах в еліті українського футболу Михайло Сергійчук забив 16 голів.

Новини