Народний клуб ВЕРЕС

Михайло СЕРГІЙЧУК: "Зоря зараз – це третя сила українського футболу"

Нападник рівненського Вереса Михайло Сергійчук розповів про свої очікування від кубкового матчу проти луганської Зорі та про шанси червоно-чорних на успіх у цьому протистоянні:

- Шанси є завжди. Проти команд УПЛ завжди дуже цікаво грати. Кожен нижчий за рангом суперник завжди прагне продемонструвати свої найкращі якості на полі у такому матчі. Тим паче, це кубковий чвертьфінал. Будь-які слова тут зайві. Треба просто виходити і показувати, на що ми справді здатні. І, навіть, трохи більше.

Звичайно, те, що гра відбудеться із вболівальниками – дуже приємно. Знаючи, як вболівають у Рівному – думаю до Луцька приїде дуже багато людей. Можливо, навіть, на стадіоні заповнять максимум дозволених для цього місць.

На зборах у Туреччині переглядали матчі Зорі. Намагалися почерпнути щось корисне для себе. Зоря зараз – це третя сила українського футболу. Дуже сильна команда, збалансована в усіх ланках, із фактурною і швидкою лінією атаки. За підбором виконавців, по грі. Ми отримали дуже сильного суперника.

Найважливіше для нас у цій грі – порядок. Як в обороні, так і в атаці. За рахунок порядку, самовіддачі і дисципліни ми маємо отримати свої шанси. Вірю, що все для нас буде добре у цьому матчі.

Інформаційна служба НК "Верес" (Рівне)

Новини