Народний клуб ВЕРЕС

Микита ПОЛЮЛЯХ: "Долю матчу в Івано-Франківську вирішить самовіддача та бажання"

Півзахисник рівненського Вереса Микита Полюлях отримав травму ще на початку місяця у кубковому поєдинку проти Зорі. Футболіст пропустив гру чемпіонату проти Полісся, але вже сповнений бажанням вийти на поле найближчої п'ятниці у Івано-Франківську. Про підготовку до гри з Прикарпаттям Микита Полюлях розповів інформаційній службі народного клубу:

- У грі проти Зорі я невдало впав та розсік коліно. Довелося терміново накладати шви. Через це ушкодження пропустив більше тижня. Але зараз рана вже загоїлась і вважаю, що вже цієї п'ятниці буду повністю готовий допомогти команді в Івано-Франківську.

Попередня гра чемпіонату, як ми й прогнозували, була дуже важкою. Грали з хорошою командою, але хлопці зробили все, що від них залежало та провели хороший перший тайм. Другу половину зустрічі, можна сказати, зіграли по рахунку. Хоча й були контратаки. Найголовніше - це позитивний результат, тому рухаємося вперед.

До гри проти Прикарпаття готуємось знов у Львові. Погода вносить свої корективи в наші плани. Після перемог завжди легше готуватись - команда має гарний настрій і з задоволенням виконує всю роботу, яку вимагає тренер.

В Івано-Франківську на нас очікує дуже серйозна бойова команда, яка не поступається у боротьбі та самовіддачі, тому треба готуватись до жосткого бою, в якому нам потрібна лише перемога.

Зважаючи на погоду, на стан газону, долю цього матчу знову вирішить самовіддача та бажання. Хто виграє боротьбу, в кого буде бажання більше - той і переможе.

Новини