Народний клуб ВЕРЕС

Минай - Верес - 1:1

Не зумівши реалізувати декілька прекрасних шансів, рівненський Верес не втримав переможний результат у виїзному матчі чемпіонату проти Минаю.

Минай - Верес - 1:1 (0:1)

чемпіонат України з футболу, VBet ліга, 7 тур

14 жовтня 2022 року, с.Минай, Минай Арена, 13:00, без глядачів

Арбітр: Віталій Романов (Дніпро). Асистенти: Віталій Скобля (Київ), Денис Сердюк (Полтава). Четвертий арбітр: Олексій Деревінський (Хмельницький). Спостерігач арбітражу: Михайло Овчар (Калуш). Делегат УАФ: Тарас Клим (Івано-Франківськ).

Минай: Бандура - Горін, Гончар, Трубочкін (Дмитрук, 90+1), Нємчанінов, Вітенчук, Хахльов, Твердохліб, Воробчак, Вишневський, Кулієв (Рогозинський, 61). Запасні: Пеньков, Кемкін, Байдал, Грайфонер, Касімов, Чуєв, Колесник, Кравчук, Коломоєць, Голуб.

Головний тренер: Володимир Шаран.

Верес: Когут - Гагун, Курко, Вовченко, Є.Пасіч, Кльоц, Кучеров, Дахновський (В.Шарай, 75), Г.Пасіч, С.Шарай (Лебеденко, 70), Гайдучик (Сергійчук, 70). Запасні: Ющишин, Коркодим, С.Шестаков, Мірошник, Квасний, М.Шестаков, Поворознюк.

Головний тренер: Юрій Вірт.

Гол: Вишневський (64) - Дахновський (5).

Попередження: Горін (47), Гончар (82) - С.Шарай (25), Дахновський (72), Г7Пасіч (83).

Вилучення: Г.Пасіч (90+4, друге попередження).

Вже на п'ятій хвилині матчу Віталій Дахновський відгукнувся на класну і вчасну передачу Валерія Кучерова з глибини поля, на швидкості утік від Горіна і Нємчанінова, обіграв голкіпера та відправив м'яча у порожні ворота Миная - 0:1!

Після цього господарі перехопили ініціативу. З інетрвалом у декілька хвилин Минай міг забити двічі. 

Спершу Олег Вишневський змістився з ливого флангу у центр, обігравши дорогою двох наших захисників, і пробив - під удар встиг кинутися Семен Вовченко і м'яч став легкою здобиччю Богдана Когута. 

А згодом Назарій Воробчак класно приклався лівою з кута штрафного майданчика - м'яч просвистів зовсім поряд із хрестовиною воріт червоно-чорних.

Ще один момент Минай мав ближче до перерви. Спершу Богдан Когут ліквідував загрозу після свого ж невдалого виносу, парирувавши удар після виходу Олега Вишневського сам-на-сам. А з добиванням уже у фактично порожні ворота впорався Василь Курко.

На старті другого тайму супершанс втратив Верес. Геннадій Пасіч обігрався з Миколою Гайдучиком, увірвався у штрафний майданчик суперників і пробив. Цей постріл потягнув Олександр Бандура. Але він не мав шансів врятувати Минай після добивання Станіслава Шарая. На жаль, той метрів з чотирьох пробив значно вище воріт!

Ще один момент рівняни змарнували згодом. Класна атака завершилася виходом Станіслава Шарая майже сам на сам із воротарем, але кіпер Минаю був першим на м‘ячі.

Натомість, забили закарпатці. Олегу Вишневському дозволили спокійно прийняти передачу Назарія Воробчака, обробити м'яч і пробити - 1:1. До слова, у цьому епізоді навколо нападника Минаю були присутніми четверо наших захисників.

Заключна третина матчу пройшла у обопільних атаках. Шанс вирвати перемогу ривняни мали перед самою перервою. Олександр Бандура парирував удар від Романа Гагуна. Геннадий Пасіч був першим на добиванні, але після контакту з ногою Вадима Вітенчука впав. Арбітр Віталій Романов розцінив це як симуляцію. Замість пенальті Геннадій Пасіч отримав другке попередження і тепер пропустить матч зі Львовом.

Новини