Народний клуб ВЕРЕС

MTB Банк - новий ексклюзивний партнер НК Верес

Народний клуб Верес радий вітати у своїй червоно-чорній родині нового партнера - MTB Банк. Партнерство розраховано на три роки.

MTB Банк та Верес об'єднуть спільні цінності - неухильна віра у свою справу та відданість їй, постійний розвиток для втілення найамбітніших планів, наснага рухатись щодня вперед до перемог.

- Ми захоплені історією успіху Народного клубу Верес, яка не схожа на жоден інший український футбольний проєкт. Верес - це справжня родина із прекрасною атмосферою та палкими вболівальниками, частиною якої ми раді стати. Ми впевнені, що наше партнерство допоможе клубу у його подальшому розвитку та стане мотивацією для місцевої влади і локального бізнесу сприяти розвитку спорту та здорового суспільства на Рівненщині, - відзначив директор з маркетингу MTB Банк Андрій Гонтажевський.

- Партнерство з МТВ Банк – крок вперед для нашого клубу. Ми прагнемо об'єднати навколо Вереса усіх амбітних, ініціативних і відповідальних людей, які люблять спорт і Рівненську область. Welcome у родину червоно-чорних, - зазначив президент Народного клубу Верес Іван Надєїн.

Новини