Народний клуб ВЕРЕС

MTБ БАНК & НК Верес: надійний тандем серйозних партнерів

Топ-менеджмент MTБ БАНК відвідав Рівне і підтвердив народному клубу свою підтримку у ці непрості часи. 

Голова правління MTБ БАНК Юрій КРАЛОВ та начальник Рівненського відділення банку Роман ПАВЛИШИН на спільній робочій зустрічі 14-го липня обговорили з представниками Вереса поточні питання співпраці. Юрій КРАЛОВ наголосив, що, незважаючи на воєнний стан, банк продовжує сприяння розвитку народного клубу.  

Під час огляду оновленого рівненського стадіону Авангард, який з високою ймовірністю побачить великий футбол уже в цьому році, Юрій КРАЛОВ підкреслив

- МТБ БАНК приділяє велику увагу підтримці розвитку вітчизняного спорту, зокрема футболу, який у всі часи об’єднував українців. І навіть зараз, попри важкі часи, ми продовжуємо співпрацювати зі спортивною сферою, тому що єднання – запорука нашої найскорішої Перемоги.   

У свою чергу, президент народного клубу Іван НАДЄЇН подякував партнерам за довіру та відмітив, що Верес готовий до поглиблення партнерства, зокрема за напрямками медіа та маркетингу. 

- Надійне партнерство сильних брендів: MTБ БАНК та НК Верес - це яскравий приклад довіри, синергії та плідної взаємодії. Ми даємо чіткий сигнал суспільству до об'єднання і подальшого взаємного розвитку, навіть в умовах війни. Перемога однозначно буде за нами, - підкреслив Іван НАДЄЇН.

Новини