Народний клуб ВЕРЕС Народний клуб ВЕРЕС

Наглядова рада клубу затвердила кандидатуру нового генерального директора

Наглядова рада народного клубу затвердила кандидатуру Антона Назарука на посаді генерального директора. На сьогоднішньому засіданні, яке відбулося в режимі онлайн, таке рішення підтримали 5 із шести присутніх членів наглядової ради (1 - проголосував проти).

Контракт із Антоном Назаруком розрахований на три місяці. Нагадаємо, Антон Назарук вже працював у народному клубі "Верес" із 2015 по 2017 рік.

Антон НАЗАРУК, генеральний директор НК "Верес": 

- Погоджуюся з тим, що під час моєї роботи у клубі у 2015-2017 роках були певні помилки. В тому числі й такі, які могли стати причиною певних репутаційних втрат клубу. Списую це на брак досвіду в певних питаннях. Зараз хочу приносити користь клубу і працювати на благо народного клубу.

Іван НАДЄЇН, президент НК "Верес": 

- Я побачив з боку Антона Назарука готовність працювати 24/7. Це ініціативна людина, працелюбна. Від мене, в умовах потреби швидкого прийняття рішень, є пропозиція розглянути контракт на 3 місяці. За цей час він підготує чітку програму дій з розвитку клубу.

Також сьогодні члени Наглядової ради народного клубу прийняли відставку Віталія Андрощука, який до сьогодні працював на посаді генерального директора клубу.

Інформаційна служба НК "Верес" (Рівне)

Новини