Народний клуб ВЕРЕС

Наглядова рада клубу затвердила кандидатуру нового генерального директора

Наглядова рада народного клубу затвердила кандидатуру Антона Назарука на посаді генерального директора. На сьогоднішньому засіданні, яке відбулося в режимі онлайн, таке рішення підтримали 5 із шести присутніх членів наглядової ради (1 - проголосував проти).

Контракт із Антоном Назаруком розрахований на три місяці. Нагадаємо, Антон Назарук вже працював у народному клубі "Верес" із 2015 по 2017 рік.

Антон НАЗАРУК, генеральний директор НК "Верес": 

- Погоджуюся з тим, що під час моєї роботи у клубі у 2015-2017 роках були певні помилки. В тому числі й такі, які могли стати причиною певних репутаційних втрат клубу. Списую це на брак досвіду в певних питаннях. Зараз хочу приносити користь клубу і працювати на благо народного клубу.

Іван НАДЄЇН, президент НК "Верес": 

- Я побачив з боку Антона Назарука готовність працювати 24/7. Це ініціативна людина, працелюбна. Від мене, в умовах потреби швидкого прийняття рішень, є пропозиція розглянути контракт на 3 місяці. За цей час він підготує чітку програму дій з розвитку клубу.

Також сьогодні члени Наглядової ради народного клубу прийняли відставку Віталія Андрощука, який до сьогодні працював на посаді генерального директора клубу.

Інформаційна служба НК "Верес" (Рівне)

Новини