Народний клуб ВЕРЕС

Наказ про початок простою

У зв’язку з введенням воєнного стану з метою забезпечення життя та здоров’я робітників підприємства на підставі ст. 113 Кодексу законів про працю України.

НАКАЗУЮ:

1. Встановити початок простою підприємства з «24» лютого 2022 року до стабілізації ситуації в Україні та припинення обставин, що викликали простій, з урахуванням відповідних рішень органів державної влади щодо припинення дії обставин непереборної сили.

2. Працівникам підприємства дозволити бути відсутніми на роботі (робочому місці), перебуваючи вдома до закінчення простою, при умові виконання трудових функцій, якщо не виникне потреби відновлення робіт.

3. Працівникам підприємства до закінчення простою та проводити розрахунки заробітної плати за весь період простою у розмірі 2/3 ставки встановленого цим працівникам окладу.

4. Після повідомлення за допомогою засобів зв’язку про закінчення простою в умовах відсутності небезпеки для життя та здоров’я працівників підприємства зобов’язати їх стати до роботи наступного робочого дня після повідомлення про закінчення простою.

5. Головному бухгалтеру Присміцькій В.Д. проводити відповідні розрахунки заробітної плати за весь період простою.

6. Поінформувати робітників про простій та спосіб оповіщення про закінчення простою, а також їхній обов’язок стати до роботи з наступного робочого дня після оповіщення.


Новини