Народний клуб ВЕРЕС

Народний клуб та РОАФ організували перший евакуаційний рейс до Болгарії

Сьогодні з Рівного до Болгарії вирушив перший автобус із дітьми та жінками. Їх проїзд та перебування за кордоном спільно забезпечують туроператор Тур-Груп разом з Рівненською обласною асоціацією футболу та народним клубом Верес. Попередньо програма гуманітарного захисту діятиме до кінця травня 2022 року. Проїзд, проживання і триразове харчування ПОВНІСТЮ БЕЗКОШТОВНІ.

- Це спільний проект Рівненської обласної асоціації футболу, народного клубу Верес та наших болгарських партнерів. Близько півтори сотні дітей та жінок зможуть до кінця травня проживати у Болгарії. Вірю, що за цей час ми переможемо і всі ці люди зможуть спокійно повернутися додому. Сьогоднішня відправка - перша. Цього тижня плануємо ще дві таких відправки. Також до Болгарії вирушать юні футболісти ДЮСШ Верес. Житимуть усі в готелях. А діти з тренером - у спортивному таборі. - розповів віцепрезидент народного клубу Верес Михайло Волинець.

- Побачили на клубній сторінці у соцмережі повідомлення про те, що клуб організовує евакуацію дітей до Болгарії - вирішили поїхати. Просто заповнили анкету. Потім нам перетелефонували і підтвердили реєстрацію. Вважаю, нам дуже пощастило. - каже Діана Горшкова, яка до Болгарії вирушила разом з матір'ю. 

- Зараз треба допомагати усім. Ми запланували вже відправку 150 людей. Якщо все буде нормально, з логістикою, з умовами проживання - далі працюватимемо в цьому напрямку. Всі, хто заповнив заявку в google-формі - всіх відправляємо в порядку черги. - повідомив керівник Рівненської обласної асоціації футболу Олексій Хахльов.

Охочі повинні заповнити форму реєстрації: https://forms.gle/41LVMGvCqXhDyWBF7

Деталі за телефоном:

+380 (98) 805 22 13 Марина

+380 (68) 007 08 80 Олег

Ініціатори акції також запрошують долучитися до неї небайдужих перевізників, готових надати свої автобуси для довезення дітей в Болгарію (контактна особа: +380 (68) 007 08 80 Олег).

Новини