Народний клуб ВЕРЕС

Нульова нічия у Кропивницькому

Обмаль гольових нагод, багато боротьби і, як результат - нульова нічия у Кропивницькому.

Інгулець - Верес - 0:0

чемпіонат України з футболу, VBet ліга, 13 тур
30 жовтня 2021 року, Кропивницький, стадіон Зірка

Арбітриня: Катерина Монзуль (Харків). Асистентки: Світлана Грушко (Київська обл.) та Марина Стрілецька (Суми). Четверта арбітриня: Анастасія Романюк (Івано-Франківськ). Спостерігач арбітражу: Ігор Ярменчук (Київ). Делегат УАФ: Юрій Нестрига (Київ).

Інгулець: Гальчук - Запорожець (Бартуловіч, 90+2), Шарай, Полегенько, Козак (Коваленко, 70), Коробенко, Сітало (Плохотнюк, 84), Шишка, Асмелаш, Ковальов (Салем, 70), Поспєлов. Запасні: Шуст, Головкін, Опанасенко, Якимів, Майкл.
Головний тренер: Сергій Лавриненко.

Верес: Когут - Солдат, Мірошник, Гончаренко, Нємчанінов, Кучеров, Петько (Полюлях, 82), Є.Пасіч, Тимофієнко (Гечев, 82), Панасенко (Гегедош, 75), Сергійчук (М.Шестаков, 75). Запасні: Кичак, С.Шестаков, Махнєв.
Головний тренер: Юрій Вірт.

Попередження: Запорожець (89) - Петько (80).

Мабуть найреальніший момент у матчі нечисленні вболівальники, що зібралися сьогодні на трибунах стадіону Зірка у Кропивницькому, побачили вже на сьомій хвилині гри. Валерій Кучеров класно пробив з лінії штрафного майданчика голкіпер Інгульця Євген Гальчук вже не міг допомогти своїй команді, але м'яч влучив у стійку!

Лише після перерви команди заграли у дещо більш атакувальний футбол. Особливо на старті другого тайму старався Інгулець. Господарі виграли підбір після кутового, Артем Сітало від лицевої лінії віддав на набігаючого Олексагдра Козака, який розстрілював наші ворота - вище!

Практично одразу вже Богдан Когут з-під поперечини дістав м'яча після щільного удару Максима Ковальова.

Після цього Верес відтіснив господарів поля від своїх воріт. І вже рівняни більше контролювали м'яч. Юрій Вірт освіжив атакувальну ланку, кинувши у бій Михайла Шестакова, Роберта Гегедоша і Михаіла Гечева.

Усі троє добре увійшли у гру. А Шестаков міг вирішити долю матчу. Після передачі з глибини Михайло опинився тет-а-тет із голкіпером Інгульця, але задалеко відпустив м'яча і втратив чудову нагоду.

У підсумку - нульова нічия. Верес принаймні на добу обійшов у турнірній таблиці Металіст 1925 і на одне очко відірвався від Десни.

 

Новини