Народний клуб ВЕРЕС

Олег ШАНДРУК: «Є бажання знайти молодих футболістів, які нас точно підсилять»

Сьогодні юнацька команда народного клубу розпочала підготовку до нового сезону. Футболісти пройшли медогляд і провели перше тренування. У неділю, 22-го січня, на синтетичному полі клубної бази (вул. Захисників Маріуполя) рівняни проведуть тест-матч проти юнаків Волині. Про майбутні зимові збори і можливі кадрові зміни інформаційній службі розповів старший тренер команди Олег Шандрук.

- Поки команду залишили лише Роман Ібрагімов і Микита Козлюк. Щодо інших - будемо вирішувати з ким продовжувати співпрацю остаточно вже під час перегляду потенційних новачків. Наразі на оглядини в розташування команди вже прибули троє хлопців. Але плануємо переглянути на зборах якомога більше людей. Є бажання знайти молодих футболістів, які нас точно підсилять. Мусимо створювати конкуренцію на кожній позиції в команді.

Тест-матч о 13:00 найближчої неділі проти юнаків Волині - це і є перегляд потенційних новачків. З них ми укомплектуємо нашу команду. 

Щодо зимової підготовки - це буде три десятиденних збори. Усі вони пройдуть на клубній базі. Зараз ми маємо всі необхідні умови, - сказав старший тренер команди Верес U19 Олег Шандрук.

Новини