Народний клуб ВЕРЕС

Олег ШАНДРУК: «Головне наше завдання - підготувати хлопців для основи»

Тренер команди Верес U19 Олег Шандрук розповів про підготовку до нового сезону та комплектування колективу.

- В минулому сезоні команду U19 збирали з «нуля». У цьому сезоні така ж ситуація?

- Направду, так. Наразі в розташуванні залишилося приблизно 60% хлопців, які тренувалися з нами взимку. Максим Переходько зараз тренується із основою, частина інших не підходять за віковими показниками, а деякі хлопці наразі за кордоном і вирішили поки не повертатися. Тому зараз перебудовуємо команду.

- Наскільки болісно проходить цей процес?

- Такий процес завжди болісно проходить. Гравці змінюються, а в нашому випадку це понад половина команди. Але, якщо відверто, то це нормально для U19. Оскільки йде постійна ротація, постійна конкуренція серед гравців. Наша основна задача, знайти того гравця, який допоможе першій команді Вереса.

- У минулому сезоні команда U19 базувалась у Березному, де тренувалась і проводила домашні ігри. Яка наразі ситуація?

- Ситуація змінилась. Наразі команда базуватиметься у Рівному. Якщо точніше, то проживати, харчуватись і тренуватись будемо на базі НУВГП. Це дуже зручно, оскільки тренувальні поля під боком, і трав'яне і синтетика. І, основне. Ми знаходимося поряд із основною командою. Є комунікація, є контакт. Для юних футболістів це дуже важливо.

- Стартували збори U19. Якими вони будуть? Скільки гравців плануєте добрати? 

- Наразі є тринадцять гравців. Якщо кожен із гравців, який приїхав на перегляд, зможе довести свою фаховість, він зможе зайняти місце у складі. Наразі плануємо укомплектувати команду до двадцяти - двадцяти одного, аби у нас була повна обойма. Збори плануємо провести у три етапи. Перший переглядовий. Після, коли сформуємо склад, будемо безпосередньо готуватись під чемпіонат. Звісно заплановано і ряд товариських матчів. Із ким? Перші спаринг партнери це Поділля 2005 року, і Славія. Із іншими наразі тривають перемовини.

Новини