Народний клуб ВЕРЕС

Олег Шандрук розпочав перегляд кандидатів до команди U19

Тренер команди Верес U19 Олег Шандрук розпочав процес перегляду та відбору потенційних новачків молодіжки червоно-чорних. Сьогодні він відвідав спаринг-матч між вихованцями ДЮСШ Верес (тренер Олександр Ніколайчук) та Костопільського ліцею-інтернату спортивного профілю (тренер Микола Філін).

Гра пройшла на футбольному полі Національного університету водного господарства та природокористування у Рівному. А перемогу з рахунком - 2:0 у підсумку святкували костопільчани.

Олег ШАНДРУК, тренер команди Верес U19:

- Це була наша ініціатива. Ми звернулися до тренерів спортивних шкіл із пропозицією провести такий матч. Це хлопці 2005 року народження. Сподіваємося, віднайти серед них потенційних новачків команди Верес U19. Від команди, яка до початку війни готувалася до весняної частини сезону - зараз залишилося відсотків 60 хлопців. Як і головна команда, ще від лютого ми відправилися у відпустку. Зараз намагатимемося доукомплектуватися і відновити тренувальний процес.

Нагадаємо, у травні представники клубів УПЛ прийняли рішення зіграти сезон 2022-2023. В тому числі і серед юнацьких команд. Наразі тривають перемовини про те, коли саме і в якому форматі пройде цей турнір.

Новини