Народний клуб ВЕРЕС

Олександр САВОШКО: "Попереду багато роботи"

Новачок Вереса Олександр Савошко поділився емоціями після контрольного матчу із Минаєм, в якому рівняни зазнали неприємної поразки - 0:4.

- Сьогодні у нас не виходило контролювати м'яч. Минаю вдалося нав'язати нашій команді свою гру, що, звичайно, відіграло свою роль якщо говорити про підсумковий результат.

Суперник знаходиться на фінішній прямій свого періоду підготовки до змагань, буквально за декілька днів на них чекає офіційний матч в УПЛ. Ми ж лише нещодавно приступили до тренувань і проводили сьогоднішню гру під значними фізичними навантаженнями. До того ж, грати було доволі спекотно в обідній час. Всі ці фактори і вилились у такий неприємний результат.

Попереду багато роботи, у нас ще є час на підготовку. Впевнений, тренерський штаб прекрасно знає, на що звернути увагу в майбутньому та як виправляти допущені помилки. Сподіваюсь, що подальші результати як на зборах, так і далі в чемпіонаті будуть набагато кращими, і ми зможемо принести вболівальникам значно більше позитивних емоцій.

Слід віддати належне і Минаю - суперник приємно здивував злагодженою грою, все через пас, майже без браку. Видно, що у команди є малюнок.

Інформаційна служба НК "Верес" (Рівне)

Новини