Народний клуб ВЕРЕС

Олександр ЗОТОВ: "Втрачаємо концентрацію. Особливо на фоні втоми"

Головний тренер рівненського Вереса Юрій Вірт отримав червону картку у попередньому матчі команди проти Альянса. Тому сьогодні у Луцьку після поразки у поєдинку з Волинню (1:2) дії червоно-чорних на футбольному полі коментував асистент головного тренера червоно-чорних Олександр Зотов:

- Програли. Залишився негативний осад після гри. Щодо бажання і самовіддачі на полі - до команди зауважень немає. Припускаємося помилок. Втрачаємо концентрацію. Особливо, на фоні втоми. Все це причини такого результату. У нас позитивних емоцій немає поки. 

- Верес привчив до великої кількості гольових моментів. Сьогодні багато цієї гостроти не було. Причина у високій ціні поєдинку?

- Напевно так. Зрозуміло, що глядачам подобається, коли команда багато забиває. Але головне не це, а переможний результат. Якби ми знали, що переможемо, наприклад, 5:3 - тоді так, багато м'ячів це добре. А так - в кожні грі, якщо пропускаєш - треба забивати більше. Сьогодні програли, бо забили на один гол менше.

- Як Вам навколофутбольна атмосфера?

- Це дербі. Приємно, що було багато вболівальників. Вони створили справжню футбольну атмосферу. Багато людей підтримували Волинь. І наших вболівальників багато приїхало. За це їм велике дякую!

Новини