Народний клуб ВЕРЕС

Олександрія - Верес: історія протистоянь

Недільний матч між Олександрією та Вересом стане двадцять другим в історії протистоянь суперників.

У чемпіонатах та Кубку СРСР команди з Рівного та Олександрії зіграли 11 матчів. Рівняни виграли тричі. Олександрійці - 5 разів. Ще у трьох зустрічах була зафіксована нічия. Різниця забитих та пропущених м’ячів – 12:11 на користь олександрійців.

Знову суперники зустрілися у Першій лізі дебютного чемпіонату України. Обидві команди тоді були серйозними претендентами на потрапляння до еліти. Втім, Вересу все ж пощастило більше. Рівняни двічі обігрували вже Поліграфтехніку - 2:1 та 3:1.

Ще чотири рази Верес та Поліграфтехніка зустрічалися вже після прощання рівнян із Вищою лігою. У сезоні 1995-1996 олександрійці двічі виграли всуху - 2:0 та 3:0. А ще за рік команди обмінялися перемогами з рахунком – 2:1.

Потому команди з Рівного та Олександрії перетиналися на стадії 1/32 розіграшу Кубку України у сезоні 2002-2003. Тоді друголіговий Верес вдома поступився вищоліговій Поліграфтехніці - 0:2.

Ще двічі Верес та Олександрія зустрілися у чемпіонаті УПЛ 2017-2018. Домашній поєдинок проти олександрійців у другому турі став для Вереса ювілейним, сотим, в еліті українського футболу і завершився унічию - 0:0. На Кіровоградщині суперники також зіграли унічию - 1:1. Єдиний гол за Верес забив Євген Морозенко.

Ще одного разу суперники зустрічалися у минулому сезоні, після другого повернення Вереса до еліти українського футболу. На стадіоні Авангард у Луцьку олександрійці та рівняни зіграли унічию - 0:0.

Історія протистоянь Олександрія - Верес:
21 матч: +9, =6, -6
Різниця м'ячів: 25-20

Історія протистоянь на полі Олександрії:
10 матчів: +5, =4, -1
Різниця м'ячів: 15-9

Новини