Народний клуб ВЕРЕС

Олена РУДА: "Багато зауважень до лінії захисту та до якості передач"

Головна тренерка жіночої команди народного клубу Верес Олена Руда прокоментувала гру підопічних у матчі проти Дніпра-1.

- Ми створювали прекрасні моменти упродовж стартової десятихвилинки, але не зуміли забити швидкий гол і цей фактор став вирішальним у грі. Потім пропустили непотрібний і нелогічний гол - і все пішло не за планом.

Після годинної паузи, пов'язаної з сигналом про повітряну небезпеку, команда дещо розхолодженою повернулася у гру. Ми намагалися внести корективи у гру. В мене багато зауважень було до лінії захисту. До якості передач. Сьогодні було прекрасної якості поле, а якість наших передач залишала бажати кращого.

Суперниці, вважаю, грали сьогодні у дещо брудний футбол, застосовуючи тактику дрібних фолів. Цього не помічали арбітри, які усі суперечливі епізоди трактували на користь суперників. 

Також у нас сьогодні була обмежена можливість маневру. Снігур, Пом'яновська та Масловська лише вчора повернулися з Естонії, де грали за збірну України U17. В них був важкий переїзд. Світлана Снігур сьогодні зіграла. Двох інших дівчат ми вирішили поберегти. 

Ми вже третю гру чемпіонату програли. Психологічно, важко звісно. Треба оговтуватися від цього всього. Завтра команда отримає вихідний, щоб трохи змінити обстановку.  

 

Новини