Народний клуб ВЕРЕС

Остап МАРКЕВИЧ: "Ми краще сьогодні виглядали"

Головний тренер Маріуполя Остап Маркевич прокоментував гру у Луцьку, в якій його команда поступилася Вересу - 0:2.

- Потрібно реалізовувати свої моменти. Звичайно, ми маємо надійніше грати в обороні. Важко на щось розраховувати, коли пропускаємо після двох моментів біля наших воріт. Але це досвід. Драмбаєв не знає, що футболіст суперника може грати на випередження. Але тепер він, можливо, йтиме на м'яч, а не чекатиме, поки той до нього сам прилетить. Цього не можна навчити. Мабуть, людина повинна сама пройти через це. Такі помилки - це якраз свідчення відсутності досвіду.

Відстань? Ми завчасно приїхали. Нормально виглядали функціонально, навіть заміни були не потрібні. Демонстрували хороший футбол. Але цього недостатньо. Потрібно менше помилятися. Також, на мою думку, нам знову трохи нещастило. Не хочу образити Верес, але на мою думку, ми краще сьогодні виглядали. Але програли.

Можливо, це краще для нас. Такі випробування гартують характер. Особливо, в молодому віці. Окрім результату в нас є гра, і команда прогресує. Ті, хто розуміють футбол, зі мною погодяться. А результат? Його важко вимагати від молоді.

Новини