Народний клуб ВЕРЕС

ПАТ "РНК "Верес" отримав статус асоційованого члена Обласної асоціації футболу!

ПАТ "РНК "Верес" став асоційованим членом громадської спілки "Рівненська обласна асоціація футболу". Відповідне рішення прийняли вчора на засіданні чергової звітної конференції, що відбулася в конференц-залі готелю Мир у Рівному.

За відповідне рішення, яке було першим у порядку денному, делегати Конференції проголосували одноголосно. Як розповів у своєму виступі представник народного клубу Верес Володимир Однорог, дана процедура є обов'язковою, відповідно до Статті 12 Регламенту УАФ з Атестації футбольних клубів, адже кожен професіональний футбольний клуб повинен бути зареєстрований членом регіональної асоціації футболу.

Саме тому, після створення публічного акціонерного товариства "Рівненський народний клуб "Верес" керівництвом клубу було одразу подано заяву щодо отримання такого членства.

Виконавчий комітет ГС "Рівненська обласна асоціація футболу" надав тимчасове асоційоване членство своїм рішенням ще від 27.05.2020 р. Проте, відповідно до Статуту ГС "РОАФ", постійне членство може бути надано лише згідно з рішенням Конференції, яку в обласній асоціації футболу тоді перенесли на 12 травня 2021 року, адже у 2020 році діяли карантинні обмеження на проведення масових заходів, пов'язані з COVID-19.


Новини