Народний клуб ВЕРЕС

Перед матчем з Десною: новини з клубного лазарету

У найближчому календарному поєдинку чемпіонату VBet ліги, проти чернігівської Десни, головний тренер рівненського Вереса Юрій Вірт точно не зможе розраховувати одразу на п'ятьох футболістів. І якщо півзахисник Віталій Дахновський гру у Чернігові пропустить через дискваліфікацію, то четверо інших гравців не вийдуть на поле через травми. Про це інформаційній службі розповів клубний лікар Юрій Сіренко. У лазареті перебувають Михайло та Сергій Шестаков, Артем Данилюк і Роберт Гегедош.

Юрій СІРЕНКО, клубний лікар:

- Роберт Гегедош отримав травму у матчі з Минаєм. Діагноз - розрив ключично-акроміального з'єднання. Вчора його прооперували. Цей розрив був зафіксований спеціальною пластиною. Очікуємо на його повернення до загальної групи за два-три тижні.

Михайлу Шестакову в понеділок буде проведене контрольне обстеження. Після цього ми прийматимемо рішення, чи може футболіст тренуватися у загальній групі.

Щодня спостерігаємо помітний прогрес у Сергія Шестакова. Очікуємо на його повернення найближчим часом.

Також продовжує відновлюватись після розриву передньої хрестоподібної зв'язки колінного суглобу Артем Данилюк.

Натомість, від сьогодні в загальній групі тренується Сергій Петько. Він повністю відновився після мікро-ушкодження і готується до гри з Десною.

Новини