Народний клуб ВЕРЕС

Переможцем першого Veres Junior Cup стала команда Україна!

Переможцем першого Veres Junior Cup серед дітей віком до дев‘яти років, який сьогодні відбувся у Рівному, стала команда дітей-переселенців - Україна!

Загалом участь у змаганнях взяли вісім команд: ДЮСШ Верес, команда дітей-переселенців Україна, футбольні академії Лідер, Стандарт, Олімп, Динамо Фемілі, а також вихованці ДЮСШ №4 та ФК Квасилів. 

Участь у нагородженні переможців та призерів турніру взяли заступник гендиректора народного клубу Верес Орест Баль, спортивний директор народного клубу Верес В’ячеслав Шевчук та блогер і футболіст Дмитро Поворознюк.

- Був радий долучитися до привітань переможців, призерів та усіх учасників турніру Veres Junior Cup. А також - їхніх батьків. Символічно, що такий турнір пройшов у День сім‘ї. Сподіваюся, змагання стануть традиційними, а в майбутньому їх учасники виростуть у гравців національної збірної України. - сказав В‘ячеслав ШЕВЧУК.

Veres Junior Cup відбувся завдяки синергії зусиль народного клубу Верес, його активних вболівальників, Щедрик, РОАФ, наших друзів та партнерів: групи компаній Ukrteplo, Inter Beton, ГУ ДСНС в Рівненській області, Рівненської фабрики нетканних матеріалів, а також давніх друзів червоно-чорної родини - компанії AutoPlus рівненському пивзаводу Рівень.

Новини