Народний клуб ВЕРЕС

Презентаційна зустріч вболівальників та керівництва клубу: тезово про головне

Основні тези двогодинної презентаційної зустрічі вболівальників, тренерського штабу та керівництва народного клубу Верес, що відбулася у Міському будинку культури 15-го березня:

- Міська рада готова виділити 50 мільйонів гривень для продовження реконструкції стадіону Авангард. Депутатський корпус вже попередньо погодився підтримати виділення цієї суми, - про це повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк.

- Після виділення 50 мільйонів гривень з міського бюджету - питання одержання для реконструкції стадіону державної спортивної субвенції стане питанням #1 для обласної влади, - сказав голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

- Емісію акцій народного клубу Верес супроводжуватиме компанія Concorde Capital. Акціонером клубу ВЖЕ може стати будь-хто. Для цього потрібно прийти до Veres Place із паспортом та ідентифікаційним кодом, отримати там всі необхідні консультації спеціалістів і поставити підпис під угодою про купівлю акцій. Кількість акціонерів - необмежена.

Раджу зробити це до 12 квітня. Це дата, до якої акції перебуватимуть у вільному обігу на фондовому ринку, - сказав генеральний директор Concorde Capital Ігор Мазепа.

- Емісія акцій на 50 мільйонів гривень - це перший етап формування стійкості нашого народного клубу. В нас є програма розвитку клубу на 15 років. Радий, що ми маємо підтримку і місцевого бізнесу. До нашого Veres Business Club увійшли вже більше десяти місцевих, рівненських підприємців, - сказав президент народного клубу Іван Надєїн.

- В нас є проблеми з травмами в команді. І взимку трансферна політика клубу була провальною. В цьому є й моя вина. Не доніс належним чином керівництву важливість кадрового підсилення. Але сподіваюся, що за 1-2 тижні наші травмовані гравці повернуться у стрій, а вже з суботи ми розпочнемо перемагати. Сподіваюся, виконаємо поставлені на сезон задачі. Вірю в себе, в команду і в керівництво клубу, - сказав головний тренер команди Юрій Вірт.

Також під час зустрічі нагороди найкращих захисника, півзахисника, нападника та воротаря, згідно з результатами вболівальницького рейтингу, отримали Ігор Солдат, Сергій Петько, Роберт Гегедош і Богдан Когут.

А президент народного клубу Верес Іван Надєїн офіційно представив вболівальникам зимових новачків команди: захисника Олександра Савошка і нападника Миколу Гайдучика.

Новини