Народний клуб ВЕРЕС

Президент НК Верес Іван НАДЄЇН вітає вболівальників клубу зі святами!

З Новим роком та Різдвом!

Президент НК Верес Іван Надєїн вітає вболівальників клубу зі святами.

Дорогі друзі, червоно-чорна родино! 2020-й рік видався непростим для кожного з нас. Увесь світ зіштовхнувся із новою реальністю, спричиненою пандемією, труднощами та небаченими досі викликами. Для багатьох футбол справедливо відійшов на другий план, адже є речі набагато важливіші - здоров'я, сім'я, добробут.

Разом з цим, 2020-й рік для Вереса став роком перемог. Ми закінчили його на другому місці в таблиці Першої ліги, маючи прекрасні шанси на вихід до УПЛ, а також вийшли до 1/4 фіналу розіграшу Кубку України. Цей результат - і ваша заслуга. Ми би не змогли досягнути його без вашої підтримки, яку кожен гравець, кожен тренер і кожен працівник клубу відчував протягом сезону.

Футбол дарує чисті та яскраві емоції. Переконаний, що Верес став джерелом позитиву, посмішок та піднесеного настрою для вас у ці непрості часи. Адже це те, чого нам іноді так бракує.

Ми входимо до 2021-го року із амбіціями стати ще кращими, сильнішими і стійкішими. Наша головна мрія - бачити Верес успішною командою, яка створює ті самі емоції у рідному місті, на сучасному стадіоні і на очах у власних вірних вболівальників. Впевнений, кожен з нас зробить максимум для її досягнення.

Бажаю вам та вашим родинам здоров'я, миру, щастя, натхнення і злагоди! З Новим роком, друзі!

З повагою, 

президент НК Верес 

ІВАН НАДЄЇН

Новини