Народний клуб ВЕРЕС

Проти Зорі у Луцьку - із вболівальниками!

Прекрасні новини для всіх шанувальників футболу - уряд дозволив частково повернути вболівальників на трибуни. Це означає, що уже найближчий поєдинок за участю рівненського Вереса - проти луганської Зорі в рамках 1/4 фіналу розіграшу Кубку України - відбудеться за присутності публіки.

Матч відбудеться у середу, 3 березня, на стадіоні Авангард у місті Луцьк, адже тимчасово основна домашня арена рівнян - млинівський Колос - не входить до списку стадіонів 3-ї та 4-ї категорії УАФ, тому не в змозі приймати поєдинки високої стадії змагань. Стартовий свисток прозвучить о 14:00.

- Незважаючи на принциповість нашого спортивного протистояння на футбольному полі, керівництво ФК Волинь зрозуміло нашу ситуацію і дало можливість провести кубковий поєдинок проти Зорі на стадіоні Авангард у м. Луцьк, за що їм велика подяка.

Ми раді, що карантинні обмеження послаблюються, це означає, що справжній футбол повертається. Запрошую вболівальників червоно-чорних підтримати команду проти однієї з найкращих команд України. Гарантую, попри холодну пору року, на футбольному полі буде гаряче!, - відзначив президент Народного клубу Іван Надєїн.

Трансляцію матчу заплановано на ТК Футбол. Вимогами транслятора і обумовлено час початку поєдинку - 14:00.

Інформаційна служба НК "Верес" (Рівне)

Новини